Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én gondolom azt,hogy a...

Csak én gondolom azt,hogy a 80-as,90-es évek beli filmek sokkal jobbak mint a mai filmek?

Figyelt kérdés

Számomra az örök kedvencek a ;Sárkány szív,Casper,A maszk,A horrorra akadva filmek,Jól áll neki a halál,Nicsak ki beszél 1 és 2,Huncutka,Egyiptom hercege,Irány El Dorado,Négy dínó New Yorkban,Őslények országa,Minden kutya a mennybe jut

Szerintem ekkor élte a film világ az arany korát,jó a mai filmek között is van pár olyan amit szivesen megnézek,de szerintem a retró filmek sokkal jobbak voltak.Más is így vélekedik?



szept. 16. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván vannak mások is. Mit tudsz meg ebből? Mire használod a 2-3 ismeretlentől kapott igen, vagy nem információt?
szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Jól gondolod. Én is így vagyok vele.
szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod még akkor is, ha a felsoroltakból csal a "Huncutka" tetszik.
szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
A filmek elvesztették a mélységüket, helyette kapunk 1000x látott, a fizikát minden szempontból meghazuttoló akciókeleneteket.
szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mind volt olyan jó. Mondjuk én felnőtt fejjel döbbentem rá, hogy a Hegy gyomrában (egyetlen jelenet maradt meg bennem, de az nagyon) mennyire borzalmas, és amire úgy emlékeztem, hogy jaj, szegény fogságba esett spagetti szörny, na az pont a főgonosz... :)

Egyébként szerintem ezeknek a báját leginkább pont a nosztalgia adja :)

szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem már szinte mindenféle történetet megcsináltak már és nem tudnak újat alkotni, csak onnan koppintani illetve újracsinálni a filmet. A digitális világ lehetővé teszi, hogy olyan, jeleneteket csináljanak amit nem biztos hogy meg lehet csinálni, illetve, sokmindent lehet vele kezdeni, olcsóbb mint megcsinálni bizonyosok háttereket, helyzeteket. Én is a régieket szeretem.
szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
88%

1. Nosztalgia, ezeket gondolom nem tegnap láttad, meg kontextusában is olyanabb korra emlékeztet, amikor még gyerek voltál.

2. Nem _annyival_ jobbak, csak a régebbiekből a szennyek többsége nem maradt fenn (vagy pont attól lett később "kult", mert annyira rossz). Mondhatnád azt is, hogy milyen rossz a rádióban a zene, bezzeg 20 éve, szerintem meg 20 éve is bőven rossz volt, 40 éve nem, de valószínűleg azért, mert a 40 éves zenét 20 éve hallottam, és nem is tudom, mik voltak 40 éve a nagyon rosszak, mert senki nem emlékszik már rájuk.

szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kétség kívül kiváló filmek készültek a 80-as, 90-es években.


Nagy kár, hogy az általad felsoroltak közül egyik sincs közte.

szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem minden korból vannak kedvenc filmjeim, inkább azt látom, hogy a mainstream, marketinggépezet által nyomott filmek minősége és eredetisége csúszik egyre mélyebbre. De még mindig van sok kevésbé ismert, független film, amik tetszenek. Mondjuk a felsoroltak közül a Horrorra akadva sorozat sztem egy vállalhatatlan hulladék, de kinek mi.
szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen is voltak rossz filmek, de mivel azokat annyira nem népszerűsítették, így azok a háttérbe szorultak. Míg a jobbak mindenkihez eljutottak. Ma is vannak jó filmek. Csak most a pocséknak is van olyan jó reklámja, és általában a "hű de 💩 volt" értékeléseket lenyomják a botok...
szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!