Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én gondolom azt,hogy a...

Csak én gondolom azt,hogy a 80-as,90-es évek beli filmek sokkal jobbak mint a mai filmek?

Figyelt kérdés

Számomra az örök kedvencek a ;Sárkány szív,Casper,A maszk,A horrorra akadva filmek,Jól áll neki a halál,Nicsak ki beszél 1 és 2,Huncutka,Egyiptom hercege,Irány El Dorado,Négy dínó New Yorkban,Őslények országa,Minden kutya a mennybe jut

Szerintem ekkor élte a film világ az arany korát,jó a mai filmek között is van pár olyan amit szivesen megnézek,de szerintem a retró filmek sokkal jobbak voltak.Más is így vélekedik?



szept. 16. 15:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
65%
Pontosan. De hiába nyomják az újra előadott, meg más identitásokra átszabott cuccokat (én szívesen látok más bőrszínt meg akár nemi identitást is, csak az legyen eredeti is hiteles, ne meglévő karakterek váljanak argentinná vagy meleggé, hanem írjanak egy latinó/latina meleg karaktert, aki egyedi, volt már rá példa, hogy sikerült, mindenki nézte és senki nem hívta woke-propagandának) lehet látni, hanem aki igazán akar, az talál ma is művészfilmeket, drámákat, vígjátékokat, kb. bármit, amit lehet élvezni. Persze ha valaki csak a holnapi moziprogramból a legtömöttebb két előadásra megy el egész évben, az ne lepődjön meg, hogy nem a jó filmekkel találkozik.
szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A mozilátogatókat általában két nagy csoportba lehet besorolni a véleményük alapján:

1.a régi filmek jobbak voltak

2.kukába az elavult régiségekkel, előre az uj tecnika és az új ötletek felé.

Na itt dönts ha tudsz! 😂

szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy az elkészült mainstream fillmek úgy átlagban tényleg rosszabbak, én úgy látom, a kreativitás is kiveszett. A stúdiók nem kísérleteznek és nem vállalnak kockázatot. Ha mégis engednek elkészülni valami újat és az siker, a végletekig fejik.
tegnapelőtt 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13. Szerintem azért nem kisérleteznek, mert míg a 80as években egy sima kézi kamerával(ez csak erős túlzó példa, mielőtt félreérti valaki) is lehetett olyan filmet készíteni, ami a bevételekkel a sokszorosát hozta vissza. Addig ma még egy zs kategóriás film is milliókba kerül és az sem biztos, hogy a színészek bérét kitermeli.

Így túl nagy kockázat a studióknak...

tegnapelőtt 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ma is lehet olcsón filmet gyártani, sőt, még jó filmet is. A világítótorony (2019) 11 millió dollárból készült. A Sisu (2022) pedig kicsivel több, mint 7 millió dollárból. Még a John Wick (2014) is belefért 20 millióba Keanu Reeves-szel.


Szóval nem kell 200-300 milliós Marvel budget (és a vele járó kockázat) egy jó filmhez.

tegnapelőtt 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Most is készülnek jó filmek csak keresni kell. Régebben 3 filmből kellett a jót kiválasztanod, most 50- ből.

Egyébként kB. 10-15 éve kezdődött egy amolyan sivár, felszínes filmkorszak.

tegnapelőtt 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!