Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy gondolom, jobb barátok...

Úgy gondolom, jobb barátok nélkül, mivel nehéz olyat találni, akinek azonosak az elvei és a normái. Csak én vagyok így ezzel.?

Figyelt kérdés
jún. 4. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem rossz, ha valakinek egyetlen barátja sincs.

A barátság nem arról szól, hogy teljesen ugyanolyanok vagyunk és ugyanúgy gondolkodunk mindenről. Ilyen nyilván nincs. A normális baráttal bármiről tudsz beszélgetni, akkor is, ha nem értetek egyet, és nem akarjátok egymást meggyőzni a saját elképzeléseitekről.

jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyett számít hogy hasonlítsunk egymásra elvekben normákban stben
jún. 4. 13:55
 3/15 anonim ***** válasza:

Megtudom erősíteni azt, hogy rossz ha valakinek egy barátja sincs, mert én is ilyen vagyok.


Voltak barátaim, kiszorultam, nem kerestek, ignorálták az én meghívásaim, perifériára kerültem, és eléggé szürke így az élet.

jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Több barátom is van és nem mindig értünk egyet dolgokban. De miért is baj ez? Amíg ezekről normálisan tudunk beszélgetni egymással pont nem érdekel, hogy hisz e istenben vagy sem, fideszes vagy ellenzéki, stb stb.
jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Engem érdekel és kész szerintem ez fontos nekem az
jún. 4. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak te vagy így ezzel és ezért maradsz örökre barátok nélkül!
jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kit érdekel jobb így
jún. 4. 14:24
 8/15 anonim válasza:
Kevés barátom van de tűzbe mennénk egymásért.Nem tudom milyen lenne nélkülük.Jobb az ha van barát.Akit felhívhatsz a semmi miatt ha úgy tartja kedved.Akik tudják,hogy bármiben számíthatnak rád.
jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát inkább hagyjuk nekem nem kéne akár milyen
jún. 4. 14:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel akkor minek kérdezted?
jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!