Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok, hogy szeptember...

Mit szóltok, hogy szeptember 3-ig 37 fokos kánikulát ír az Időkép?

Figyelt kérdés
Azt követő napokon is 35-34 fokra "hűl le" a levegő? Szóval, aki azt hitte, hogy jön az ősz, az tévedett..

aug. 27. 20:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy már tartós 26 cfok felett kiég a szervezet , ihat bármennyit friss levegő kell hűvös . A tehetetlenség szenvedés rosszullét monoton változatlanság fokozza a kínt . A jó elfut a rossz alig .
aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nálunk a nyár, mint a mediterrán tengerpartokon lehet tapasztalni. Nappal forró, 38-41 fok, éjjel meg a rengeteg panelház ontja a hőt, de ilyen szempontból a belvárosi, szűkutcás, körgangos házak rosszabbak. Na ott éjjel 30 fok is simán van. Amikor voltam augusztusban Olaszországban, Szardínián ott tapasztaltam hasonlót, illetve mikor este mentem egy sikátoros városrészben, nem volt semmilyen levegőmozgás, a tengerpart mellett.
szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!