Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok, hogy szeptember...

Mit szóltok, hogy szeptember 3-ig 37 fokos kánikulát ír az Időkép?

Figyelt kérdés
Azt követő napokon is 35-34 fokra "hűl le" a levegő? Szóval, aki azt hitte, hogy jön az ősz, az tévedett..

aug. 27. 20:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én nem csak szeptember 3-ig láttam a 35+ fokot, hanem egész szeptember 10-ig, és még utána is 30-32 fokot ír.
aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
80%
Költözzön Afrikába, akinek ez tetszik
aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajom vele, megyek még strandra. :-)
aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ülök a klímás lakásban és tolom a HŐst.
aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán érdekel, amíg éjjel 20 fok vagy az alatt van, addig simán bírom.

Tegnap egyhavi csapadék esett le nálunk, remélem ez nem lesz rendszeres azért.

aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
60%

#22

Minek költözzön, ha már idehaza is ez van? :D

aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem érint, jelenleg a Tátrában vagyok, itt kellemes az idő, szept. 4-én megyek legközelebb dolgozni :D Jeeeeh!!!
aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
A szept 1 nem meteorológiai váltás hanem naptári , semmi jelentősége . Aug 20 után a hűvös ciklus sem létezik 10en évek óta . A hivatalos nyár a tartós 18 fok felett kezdődik ez alatt zárul , tehát májustól októberig ezt bőven hozza . Moslék nyár , irigyeltem nyugatot britek 13 fok eső németek 18, franciák áztak az olimpiáig , itt 4o 2 hétig minimum 25 fokos reggelek ...Bekavartak nekünk bele is fognak, sehol nincs olyan térség ahol minden hónap éveken át plusz 10en fokokkal több mint ahogy az éghajlatuk adta .
aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Azóta már kitolták a kánikulai napok számát. Kegyetlen, ami most van. Ez nem fehér embernek való. Talán másfél hét múlva elkezdődik valami lehűlés, DE még ez se biztos...(amúgy meg megdögölhet akinek ez tetszik)
aug. 30. 16:12
 30/32 anonim ***** válasza:
Nálunk 31-32 fok van a napokban, szerintem az teljesen normális nyári idő.
aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!