Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok, hogy szeptember...

Mit szóltok, hogy szeptember 3-ig 37 fokos kánikulát ír az Időkép?

Figyelt kérdés
Azt követő napokon is 35-34 fokra "hűl le" a levegő? Szóval, aki azt hitte, hogy jön az ősz, az tévedett..

aug. 27. 20:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%
Na bumm.
aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%

Semmi meglepő nincs benne. Sőt, évről évre rosszabb lesz. 4-5 év és már októberben is 30+ fok lesz, nyáron meg konstans 45.

Sebaj, a szélsőjobb szerint továbbra is kamu a klímaváltozás, az a lényeg. Tessék továbbra is a Fideszre szavazni (aki az USA-ban él, annak Trumpra), hadd vágják ki még a maradék néhány fát is, és telepítsenek a helyükre környezetszennyező üzemeket, az a lényeg hogy pörögjön a gazdaság és a felső tízezer észbontó luxusa még tovább fokozódjon. A többi nem érdekes.

aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%
Én örülök neki, mert legalább nem az a szomorkás, hűvös szeptemberi idő lesz, mint anno iskolakezéskor.
aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
34%

tökömet érdekel

üdv Írországból, átlag 17 fok :D

aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%

Hányadik ilyen kérdés....


Kezd olyan komolytalanná válni, mint az állandólagos világvége prognózis.

aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel most nem nagyon foglalkoznék. Nem egyszer fordult elő nyáron, hogy megmondták jóval előre, mikor fog lehűlni, ahogy közeledett, hirtelen kitolódott a napja, aztán pár nappal előtte újra visszaugrott az eredetire.
aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Antiszociális lény ***** válasza:
0%

Tegye az öklét a seggébe az összes ott dolgozó dilletáns.. :D


Ezt szólom. Össze vissza ír, mindig minden napra mást. Azt se lehet komolyan venni amit aznapra ír. Mindközül a legszarabb oldal. Nem szabadna léteznie.

aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Ne reménykedj, szerintem is az lesz, amit #6 is írt. 1 héttel ezelőtt még az volt időképen, hogy mostanra már 33°C körül lesz az idő, aztán látod mi van.

2 héttel ezelőtt pedig szintén hűvösebbre saccolták a múlt hetet.

Számolj rá pár fokot arra a 34°Cre.


De legalább már este hűvösebb van, mint július végén...

aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%

Több adót kellene kivetni azokra, ahol 1 családban több autó van, a tömegközlekedést ingyenessé tenni.


Sajnos pont azok szívják meg a legjobban, akik nem tehetnek a klímaváltozásról.

Ők azok, akik még a klímát sem engedhetik meg maguknak.

aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
Ha ez igaz akkor megdől az 1929-es napi melegrekord (35 fok). De én nem kongatnám a vészharangot, szeptember az még szinte nyár, szinte sosincs fagy, illetve 1918-ban szeptember 25-én is mértek 37.8 fokot. Ha összehasonlítjuk az átlaghőmérsékleteket és szélsőértékeket akkor az jön ki hogy a május hidegebb hónap mint a szeptember.
aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!