Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvetnéd érte közeli/távoli...

Megvetnéd érte közeli/távoli ismerősöd, rokonod, ha azt látnád hogy visszaváltható flakonokat gyűjt be az utcán?

Figyelt kérdés
elkezdtem magam figyelni hogy sok olyan eldobált doboz mellett elmegyek, a nagyjából 1 km boltba sétáig is, amiket ha magammal vinnék akkor simán 250-300 forint akcióm meglenne. tudom még nem álltak át teljesen, de ha megtörténik én lehajolgatnék értük.( bár lehet akkor az erre szakosodott gyűjtögetők villámgyorsan besepernek majd mindent) de ez tizenezres kisváros, anélkül is megbámulják egymást az emberek hogy bármi szokatlant csinálna. neked megváltozna a véleményed egy ismerősről ilyen miatt?
júl. 20. 12:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
73%

Az embert nem az ilyen szokásai határozzák meg.

Én is összeszoktam szedni a visszaválthatós palackokat az utcáról és begyűjteni. Nem csinálok nagy bizniszt belőle, de így vásárláskor visszakapok pár ezret.

A környéket is megtisztítom ezzel a módszerrel

aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
#11 Én is, semmi ciki nincs benne. Szemetest, kukát nem túrok érte, de ha eldobálják ahogy megyek a kutyával simán bedobom zacskóba aztán bedobálom gépbe. Egyrészt minden jobb, mint tömjem a zsebét a kitalálónak márpedig nála maradnak a milliárdok így is másrészt egy olyan alapítvány QR kódját használom, akik kutyákat képeznek ki beteg embereknek. Nem azt mondom megváltom a világot 600 Forintokkal, de sok kicsi sokra megy.
aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
73%

Miért kéne bárkit is megvetnem ezért?

Ha egy kis plusz pénzt szerezz, és ingyen megtisztítja ezzel a terepet, akkor miért ne csinálja?

aug. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

13


Szerintem is, de pont olvastam repont fórumban hozzászólásokat ott még azt is megvetették, akik sajátot vittek vissza hogy mit " filléreskednek". Érdekesek az emberek

aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
38%

12

Azért nem árt otthon elmosni, mert mégis idegen kézben volt

aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

#15


Miért vinném haza és mosnám el??? Eszemben sincs a saját otthonomba vinni őket köszi. :D

Továbbra is séta - zacskóba be - gépbe be - séta haza - kéz alaposan megmos ennyi.

aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
meglepett most valami a kérdésemmel kapcsolatban, nem gondoltam volna hogy van olyan emberke aki direktben csinál róla youtube videót is hogy kukákat túr át https://www.youtube.com/watch?v=b6EPX6idopQ ennyi erővel tényleg semmi kifogásolható nincs benne ha utcáról veszi fel valaki boltba menet
aug. 15. 18:36
 18/36 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Sőt én is szedném, pl üdülőhelyeken szép helyeken álommeló kiegészítés, hajladozni kell, és súlytalan palackokat "cipelni", közben ott kirándulgatsz gyakorlatilag. Ha üvegből lenne akkor nem szednék olyan sokat, mert az nehéz, de néhány ok.
aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 NTBS ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem. Az ő ideje, energiája.
aug. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Nem, védem, óvom a környezetet és ennek a műanyag flakonos "üvegvisszaváltásnak" épp a környezetvédelem, az újrahasznosítás a célja. Szóval inkább ürülök neki.

Azt vetem meg, aki az utcán, vagy az erdő szélén mindenféle szemetet eldobál, ahelyett, hogy kukába dobná, vagy magával vinné addig, míg nem lát valahol egy kukát.

aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!