Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi változott a visszaváltható...

Mi változott a visszaváltható palackokon?

Figyelt kérdés
Én annyit vettem észre, hogy rákerült az 50 ft-os ikon. De ugyanolyan gyatra anyagból van, nyeklik nyaklik még a töltéstől is.
júl. 14. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

"rákerült az 50 ft-os ikon" - ez ennyi.

Mi változott volna még??? Szó sem volt arról, hogy a palackok anyagának az összetétele is változni fog.

júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan. Aztan őrizzük meg üresen épen, mert másképp a hülye automata vidszadobja...
júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Durva mekkora jólét van ebben az országban, hogy az embereknek a visszaváltható ásványvizes flakon az egyik legnagyobb problémája.
júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

#3

Az emberek ma már hozzászoktak ahhoz, hogy egyszerre ezer dolog kattogjon az agyukban és ha van 3 másodperc szabadidejük, akkor az éppen a fejükben lévő kérdést simán ki tudják úgy írni az online térbe, hogy utána azonnal teszik is a többi 999 dolgukat, szóval nekem nem úgy tűnik, hogy a kérdezőnek ez a legnagyobb problémája, csak éppen kattog az agya.

De amúgy meg milyen problémának kellene lenni? Egyébként bárcsak jólét lenne. És ha őneki tényleg annyira jól megy, hogy mégis ez a legnagyobb gondja?????? Az nem durva, hanem tök jó.

júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ettől a palack nem lesz erősebb,nem gyártjak más anyagból csak többet össze tudnak gyűjteni.Vonalkód más egyébként.
júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, ugyanolyan brutál erős összenyomhatatlan műanyag palackok lesznek majd, mint régebben voltak a visszaválthatósak. Akkor nem értem, mire adták a fél éves türelmi időt még pluszban az átállásra? Arra, hogy egy ikont rányomjanak a palackra? Döbbenet. És azért probléma, mert most tőlem várják, hogy tároljam, meg cígöljem a palackokat összenyomás nélkül, amikor sokszor maguktól is összecsuklanak, úgy hogy nem lehet már kiegyenesíteni, annyira hitvány az anyag. Eddig simán összenyomtam, és a szelektív kukába tettem, amit ugyanúgy elvittek elvileg újrahasznosításra.
júl. 14. 13:23
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Én azt se értem, miért kellett ez az új rendszer, miért nem volt elég a szelektív gyűjtés a cél érdekében, azaz a környezetvédelem érdekében? Volt valami felmérés, hogy az emberek nem gyűjtöttek elég szelektíven?
júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

" miért nem volt elég a szelektív gyűjtés a cél érdekében, azaz a környezetvédelem érdekében?"


Az emberek NEM gyüjtötték szelektíven, bedobták a rendes szemétbe.

júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
#7 mert eddig kb 20 szazalek gyujtotte. De 80 szazalek fogja ha penzt lehet visszakapni
júl. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
21%

#9


Nehogy azt hidd, hogy 50 ft-okért foglalkozni fognak a visszaváltással. Ugyanúgy kidobják mint eddig.


A sörösüvegre is számolnak fel göngyöleget, mégis kidobjuk azt is.

júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!