Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Visszaváltható műanyag/alu...

Visszaváltható műanyag/alu (50Ft jellel) csak ott váltható vissza ahol vettük?

Figyelt kérdés

Argus, freeway stb saját márkás termék, de dreher, Szentkirályi stb, bárhol kapható, vagy nem.

A lényeg: az 50Ft jel ugyanaz, a felügyelő hatóság ugyanaz.

Hogy van ez?



júl. 8. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Bárhol visszaváltható, de ha visszaváltod, és nem a bankszámlára utaltatod a pénzt, akkor a visszakapott pénzt azt csak abban az üzletben vásárolhatod le, ahol visszaváltottad őket. Szóval pl. Aldiba elvihetsz te bármilyen visszaválthatós üveget, de ha a kifizetést kuponban kérted, akkor azt a kupont csak az Aldiban fogadják el.
júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
besírok már komolyan
júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ahm, köszi


Miért sírsz be?

júl. 8. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
2. Köszönjük az értékes és nagyon informativ hozzászolást.
júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Tudja szösz, kolléganőm belefutott már egybe, amit nagy nyomozások árán kiderített, hogy Szlovákiában váltható vissza legközelebb. Rögtön le is gyártottunk egy összeesküvés elméletet.
júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik boltban visszaválthatod mindegy hol vetted csak ne gyűrd össze.
júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
1: kérhető készpénzben is.
júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én eddig Aldiban és Lidlben váltottam vissza.

Aldi: a pénztárnál külön be kell ütni valami 7-számjegyű kódot, az összeget külön kapod vissza készpénzben, nem tudják beszámítani a vásárlásba.


Lidl: a nyugtát ugyanúgy becsippantották, mint a Lidl+ alkalmazást és simán levonták az összegből, 1 másodperc volt az egész.

Az Aldiban ugyanezzel elment 1 perc. Így leírva nem nagy különbség, de ott, mikor sietsz stb., számít.

júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Én semmi ilyet nem tapasztaltam vagy utaltatok vagy voucher és a pénzt kérem néha vásárolok.

Aldi / Spar / Lidl esetén simán vissza is adtak belőle ha úgy volt, sosem kellett pl Aldiban külön csinálni nálam.

aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!