Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is depressziós a tiktokos...

Más is depressziós a tiktokos sárga macska miatt?

Figyelt kérdés
Egyre durvábbak a videói
júl. 18. 07:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
júl. 18. 15:20
 12/26 anonim ***** válasza:
10-es válasz linkjét megnéztem. Én inkább röhögtem rajta. Egy kis képregény, Stephen King: Kedvencek temetője sztorija alapján, az AI által generált bugyuta grafikájú képekből. Semmi depresszív nincs benne, inkább csak egy baromság.
júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A másikat is megnéztem. Az sem volt megrázó, hogy az iskolás macska összefosta magát :D :D :D
júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy reklám. Meg is érkeztek a linkek. Á, nagyon gáz.
júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Oszt mit reklámoznék ezen? Nem én csináltam a videókat van 30millió, nekem folyamatosan ezthzza be pedig nem is követem.
júl. 18. 18:30
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Bazz.. Azt hittem, valami komoly ismeretterjesztő, sötét dolgokra rámutató értelmes tartalom. De itt még nem is az a legnagyobb probléma, hogy nevetséges nyomorult AI generált képek, hanem hogy ezt a kérdést te komolyan feltetted. Ez a szar depresszióba ejt? Ez?? Ami a világban folyik és folyni fog az jóval durvább pár kiscicás fotónál, jó reggelt!
júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ja lehet hogy tényleg nem reklám, rákattintottam, csak nagyon sok a tiktok videó kell a marketing gondolom. Ne kattints rá, ha van olyan lista akkor jelöld be hogy nem érdekel (3 pontnál szokott lenni), aztán csak elfogynak, nekem egyszer se hozta be.
júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
16-os ez most melyik konteo? A kryon, a háttérhatalom, vagy valami csillagászati veszély? Csak kíváncsi vagyok. De pozitívan kellene gondolkodnod, annyi hogy ne hiv pozitív vagy korona pozitív legyen hanem gondolatilag pozitív.
júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#18 Hagyjuk már a konteó szót, tele van már minden azzal, hogy szar van a palacsintában. Azzal én megbírkózok, ami vár ránk, ne aggódj. Az emberi ostobaság határtalansága az, amivel egyszerűen képtelen vagyok..
júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ok, és te kit hozol ki hibásnak? Mert mindenkit szoktak, csak saját magukat nem. Mint az eszelősek. Ezek folyamatok, és nem lehet kivonni senkit az egyenletből. "Azzal én megbírkózok, ami vár ránk, ne aggódj."

Na és melyik verzió? Azt hittem már 2012-ben meghaltunk. Vagy akkor valami energia bizbasz volt. Amúgy a konteósok vagy a spirik is olyan szinten nyírják egymást, hogy nem igazán lehet kiigazodni mikor melyik verzió van.

júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!