Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depresszios lettem mert...

Depresszios lettem mert hiztam es ilyen az alakom (kepek lent) szerintetek csinos vagyok még vagy ez már teltség?

Figyelt kérdés

Tudtam hogy egy kuldoldi sztarnak hasonlo az alakja, rakerestem es pontosan olyanilyen az alakom, annyival mas hogy comb alatt/mellett egy csivel nekem szelesebb, de nem sokkal. Meg van a derekamom egy kis plusz de még igy is mintha magamat latnam.

Linkelek kepeket, tenyleg ugyanilyen az alakom.

Ez a lany 168 centi en 167-168.

Depresszios lettem mert hiztam egy kicsit es motivacionak nezegettem a kepeit mert emlekeztem hogy hasonlo az alakunk. Linkelek par kepet, remelem ha megnyitjatok latni fogjatok oket.


[link]


[link]


[link]


[link]


Annyi a kulonbseg mint ahogy mar irtam, hogy nekem a combom mellett fent a fenekem alatt oldalt kicsit szelesebb mint neki par centivel, nem sokkal, aztan ugye a combom egyaltalan nem vastag szerintem az noies, olyan mint neki csak az zavar nagyon hogy oldalt kicsit szeles vagyok. De kb ugynilyen az alakunk. A fenekunk is ugyanolyan. Szerintetek ez teltnek szamit mar vagy csinosnak?

En mar farmert nem is hordok csak ruhakat mert farmerben nagyon ki adja az oldalt levo szelesseget es en ugy kovernek erzem magam, esetleg sport rovidnadragot mert az nem adja ki oldalt a szelesseget es csak a combom latszik.

Mindenki dicser, hogy milyen csinos vagyok, milyen noies , ruhaban tenyleg imadom a testem de nagyon zavar hogy farmert nem tudok felvenni mert a terdemtol felfeleve elkezd szelesebb lenni a fenekem oldalso reszenenel.

Es ha hizok egybol oldalra hizok a fenekem melle..hasam nincs csak a derekamon van egy kis plusz de az nem zavar

Oszinte velemenyt szeretnek kerni, ne kerteljetek!

25 eves vagyok


jún. 23. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Fogynom kellene
Nagyon csinos vagyok
Kicsit telt
20 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A mellem is nagy, noies azt szeretem. Azzal sincs gondom. Csak ez a franya oldalso comb
jún. 23. 21:03
 2/20 anonim ***** válasza:
De hol van a te képed?
jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kep arrol amirol irtam. igy ahogy neki ott oldalt szelesebb a feneke mellett aztan vekonyodik a combja, ugyanilyen az enyem es ez emgem zavar mert en mar kovernek erzem magam. Ennyi a kulonbseg a kerdesben linkelt kepek kozott hogy nekem kicsit szelesebb a fenekem mellett

jún. 23. 21:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós lettél mert híztál, innentől kezdve pontosan milyen választ vársz? Fogyj és akkor valószínűleg már nem leszel depressziós, ha meg van motivációd is akkor még jobb. Sok sikert :)
jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam ki tenni egy ilyen oldalra ,mint leirtam olyanolyan vagyok egy kis par centi szeleseggel. Direkt kerestem ot hogy megtudjam igy mutatni
jún. 23. 21:09
 6/20 A kérdező kommentje:

4 koszonom

Lehet rosszul fogalmaztam de az a kerdes fokent, hogy az a no akit linkeltem a kerdesben szerintetek milyen? Csinos?

jún. 23. 21:10
 7/20 A kérdező kommentje:

[link]


Na pontosan ilyen a derekam csak oldalt a fenek alatt kicsit szelesebb

jún. 23. 21:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez még tetszik. Ha viszont nem szeretnél elhízni akkor figyelj a kajára mert ahogyan idősebb leszel egyre könnyebben jönnek fel a kilók.

Nekem simán kellenél ezen nem múlna.

jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Nőies alkatú modellek képeit tetted ki. Igen, ők csinosak.


Viszont legyen bármilyen alakja valakinek, ha ömlik belőle az a tipikus savanyú, görcsös, önmagát elfogadni nem tudó, csak a divatot majmoló "jaj légyszi tartsatok jó nőnek"-féle kisugárzás. Az nagyon taszító és szomorú.


Depresszióval és/vagy önbizalomhiánnyal is lehet kezdeni valamit, addig tök mindegy, hogy külsőre te vagy Vénusz vagy Szép Heléna akár. Hajrá.

jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Belegondoltál abba, hogy milyen az az ember, aki csak x kilósan tud ellfogadni, szépnek látni? Kapásból 3 ismerőst tudok mondani, akiket imádok, mert mindig támogatnak. Képzeld, mindhárom túlsúlyos és sosem éreztem azt, hogy nekik fogyniuk kéne. Olyant is ismertem, aki egy komplett se.gg.fej volt és képzeld, egy gebe. Na az, hogy vékony még nem teszi vonzóva, nem teszi semmissé azt, hogy borzalmasan viselkedett.
jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!