Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Teltség érzet mitől van?

Teltség érzet mitől van?

Figyelt kérdés

Néha teltség érzetem van a mellkasomba meg hasamba de nem állandóan. Van mikor pár hétig nincs van mikor előjön és sokáig tart.

Olyankor a pulzusom a szokasos 65 helyett 75 szokott lenni. Olyankor erzem a szivdobogasom is. Ritmusos nem hagy ki es nem nagyot dobban hanem folyamatosan erzem a dobogasokat utana elmulik.


Tudok rendesen enni. A cukrom az jó. Vérnyomásom is jó.

Más tünetem nincs.

Olyan érzés mintha pl nemtudnam kifujni rendesen a levegőt mintha ott maradna valami.


Mikor futni vagyok akkor se szokott gond lenni.


26 eves ferfi vagyok. Nem vagyok elhizva es nincs betegsegem tudtommal.


Szerintetek mitol lehet ez neha?

Ez az erzes?


2023. márc. 31. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni, kardiozni (futas,uszas,aerobik) ami megdobja a pulzust es eddzi es megnoveli a tudod terfogatat.

Semmi bajod nincsen csak rastresszelsz es kimeled magad. Nincs miert kimelni mert latod ez az eredmenye.

2023. ápr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen de most pl megint 3 napja nincs ilyen érzésem..
2023. ápr. 5. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet epekő is, és bizonyos ételek okozzák, pl tejföl, nyers hagyma, stb.
2023. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel vszeg kezdődő pánikbetegséged van, erre senki nem tud majd semmit mondani.


Nincs szervi bajod, hanem mentálisan stresszelsz olyasmin, aminek semmi értelme.

2023. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!