Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is depressziós a tiktokos...

Más is depressziós a tiktokos sárga macska miatt?

Figyelt kérdés
Egyre durvábbak a videói
júl. 18. 07:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem, szerencsére azt se tudom, mi az. Ha valamitől depressziós leszel, inkább ne nézd.
júl. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismerem, de hogy az ördögben tud egy ilyen, akkora mélységben hatni valakire, hogy depis legyen tőle. Én még az igazi, éles, valós háborús tudósításoktól sem leszek az, nemhogy valami kitalált baromságtól.
júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 October15 ***** válasza:
0%
2.: To be fair akkor lehet hogy a te készülékedben van a hiba. :D
júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem, hogy hiba lenne, ha nem leszek minden, tőlem kívülálló dologtól depis. Nem vagyok pszichopata, de elég erős a személyiségem ahhoz, hogy ne hagyjam magam befolyásolni kívülálló dolgokkal.

/2/

júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

MÉg annyit, küldjetek már valami linket vagy hashtaget, megnézném.


/2-4/

júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Brevis ipsa vita est, sed malis fit longior.
júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez reklám
júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 October15 ***** válasza:
33%
4.: Lehet nem olyan leak videókat néztünk... :D Nekem valahogy nem gyere be a rpg 7 vs ember / szrás közben gránát drónról jellegű videók. Jó mondjuk még mindig nem annyira elcseszett mint anno az ISIS leak videók voltak...
júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Rákerestem, de nem jutottam előrébb, így még mindig nem tudom én sem, miről van itt szó. De, ha ilyent vált ki belőled, ne nézd, keress valami mást, amitől jó kedved, hangulatod lesz.
júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
júl. 18. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!