Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért éljek, ha semmit nem érek?

Miért éljek, ha semmit nem érek?

Figyelt kérdés
Még a párom is azt mondja rám semmirevaló vagyok. Igaza is van, nincs semmim. Se ügyes nem vagyok, se semmi. Vannak szakmáim, de ennyi. Igazából sokszor még élni sincs kedvem, mert látom másokat sokkal többre értékelnek úgy általában az életben, mint engem, legyen akár munkáról szó.
júl. 3. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

"Van párod, miközben mások egyedül halnak meg"


Inkább egyedül lennék, mint hogy ilyen párom legyen.

júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11: látom mindent beleadtál, hogy félreértelmezd a válaszomat. Gratula!
júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mit lehet ezen félreértelmezni? Ezt írtad!


A leírásodból az jön le, hogy mindenért legyen hálás, mert másoknak sokkal szarabb. Ez általános felfogás az emberek életében, viszont ha így nézzük, akkor egy hajléktalan is legyen hálás, ha megvan mindkét lába, mert van olyan hajléktalan is, akinek nincs.


Ez az állandó kinek szarabb nézet értelmetlen, ennyi erővel én is legyek hálás, hogy tudok venni kenyeret, mert Afrikában van, aki még ezt sem tudja megtenni. Nekem ne attól legyen már jobb, hogy másnak szarabb, ne másokhoz méregessük már magunkat, hanem saját magunkból próbáljuk meg kihozni a legjobbat!

júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A te gondolatmeneted szerint senki nem ér semmit. Nyugodtan élj csak.
júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Panaszkodtam, hogy nincs cipőm.

De csak addig, amíg össze nem akadtam egy olyan baráttal, akinek nem volt lába. [Ekkor jöttem rá, hogy semmi gondom az Életben... és hálásan köszönöm a Sorsnak, hogy összehozott vele.]

júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége globálisan semmit se ér. A naprendszerben már senki sem ér semmit. Nem kell ezen gondolkodni.
júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!