Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért éljek, ha semmit nem érek?

Miért éljek, ha semmit nem érek?

Figyelt kérdés
Még a párom is azt mondja rám semmirevaló vagyok. Igaza is van, nincs semmim. Se ügyes nem vagyok, se semmi. Vannak szakmáim, de ennyi. Igazából sokszor még élni sincs kedvem, mert látom másokat sokkal többre értékelnek úgy általában az életben, mint engem, legyen akár munkáról szó.
júl. 3. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne élj, ha semmit nem érsz?
júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd ott ezt a "part". O huzza le az onertekelesed, kis ido mulva jobban fogod erezni magad. Es egy pszichologus sem artana.
júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

"Még a párom is azt mondja rám semmirevaló vagyok"


Az első hiba az, hogy egy ilyen ember a párod.

júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már az első mondatot sem értem. Hogyan nevezheted a párodnak azt az embert, aki ilyet mond rád? Minek van veled, ha így gondolja? Nem kellene hagynod, hogy a földbe tiporjon. Ha saját magadat nem becsülöd, mások is rádlépnek, mert nem húzod meg a határokat. A gyengéket nem kímélik, mert ettől érzik magukat erősebbnek. Ne mástól várd, hogy megerősítsen téged lelkileg vagy önbizalmat öntsön beléd, ezt magadnak kell rendezned. Magadért! Nem másért, magadért! Utána jöhet a többi; ha a külvilág azt érzékeli, hogy rendben vagy magaddal, akkor kevésbé leszel tiporható!
júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy ember ezt mondta nem jelenti azt, hogy igaz. Az, hogy nem vagy ügyes csak annyit jelent, hogy még nem találtad meg azt, amiben az vagy.

Lehet, hogy most úgy érzed mélyponton vagy, de ez még változhat. Örülhetsz még egy csomó dolognak, találhatsz még olyan párt aki nem mondja azt, hogy semmire való vagy.

Ezért élj

júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mégis mire fel legyen önbizalmam? Semmit nem értem el az életben, még egy jó munkám sincs.
júl. 3. 14:38
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
#6 Hát akkor kapd össze magad! Olyan nincs, hogy valaki semmire nem lehet büszke! Igenis szedd össze magad, kezdj el tanulni, jobb munkát keresni, hobbit találni, amiben örömödet leled. Senki nem fogja helyretenni a lelkedet, ha te magad nem vagy erre nyitott.
júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

"Semmit nem értem el az életben"

. Van párod, miközben mások egyedül halnak meg.

Van szakmád, miközben másoknak tanulási zavar, értelmi problémák miatt 8 általánossal kell beérniük.

Van munkád, miközben sokan évekig nem helyezkednek el.


Nekem egyetlen bajod, hogy belekényelmesedtél az áldozatszerepbe.

júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából egyetértek a többiekkel, viszont igazából ilyen viselkedése miatt más párra lenne szükséged. Nem akarom elmondani, hogy én ilyenért mit tennék vele... A párom már nem lenne abban a pillanatban.
júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Eszerint nem is igazán támogat...

Az egy dolog, hogy eddig semmit nem értél el, de megfelelő támogatás mellett akár te is egyenesbe kerülj.

ELVILEG a környezetednek kellene téged támogatnia, segítenie téged. Persze, azzal nem leszel előrébb, ha bemesélik neked, hogy milyen szuper életed van, de segítséggel, ösztönzéssel...


Ha ezt sem kapod meg, akkor felmerül bennem a kérdés, miért is vagytok együtt.

júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!