Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember a szülei miatt...

Ha az ember a szülei miatt nem vitte semmire, azt hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó tanuló voltam iskolában, de miután leérettségiztem ők nem akartak eltartani, ezért mai napig alja munkáim vannak, pedig lehettem volna ügyvéd, orvos akármi

jún. 6. 19:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
78%
Levelezőn gond nélkül megcsinálhattál volna teljes állás mellett egy jogi szakot, a párom is ezt csinálja, és egy forintot sem kap otthonról mióta leérettségizett. Persze ürügyet mindig könnyű találni.
jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Noren1989 ***** válasza:
74%

Nem mennél te sehovasem, tökikém.


Inkàbb nyavajogsz itt nekünk, mikor ràdjön.


A szüleid legalàbb màr halottak, h így okolod őket mindenért?

jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
48%
Hát ez elég nagy hátrány, az tény. Egy xaros érettségivel biza nehéz elindulni. De vannak levelező szakok az egyetemen, miért nem jelentkezel?
jún. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván volt ehhez köze a szüleidnek is anno, amíg gyerek voltál, de most már felnőtt vagy, csak te tudsz tenni magadért.
jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
93%

Ki ez a sok lepontozó? Mi az, hogy a kérdező szülei a hibásak, hogy 10 év alatt lusta volt tanulni (ingyen! két szakmát lehet kitanulni, technikust is, esti tagozaton is, jól fizetőket!)? És akit nem nem akarnak, hanem nem TUDNAK eltartani? Jól néznénk ki, ha ezen múlna!


Még ha arról lenne szó, hogy rosszul szocializálódott az illető - mondjuk akkor nem kérdezne ilyeneket, hanem megélne bűnözésből.


Már a kérdésből ordít, hogy nem megoldást keres az illető, hanem sajnáltatja magát. Még hatszor ki is fogja emelni a kérdést, amíg nem sajnálják elegen.


Azt már megszoktam, hogy minden nap van ilyen "harmincévesen szart se értem el" rinyáló kérdés, de hogy ilyen sokan osszák ezt a hülyeséget, az szokatlan.

jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Ja, még csak most látom a #35-ös viszontválaszt. Nincs több kérdésem.
jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
93%
Csak a szokásos őrültek háza. Lipótmező nem bezárt, hanem online működik tovább.
jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

Akik azt mondják menjen külföldre munkásszállóra az milyen élet?


Ismerek ilyet, tele van alkoholistával, hó végére ugyanúgy nem marad semmi.


Bármit tanulhatsz, ha nincsenek kapcsolataid, nem viszed semmire.


Én minden ilyen embernek azt mondom menjen tanárnak.

Havi 350et megkeresnek.

Egy garzon albérlet kijön belőle, legalább nem kell idegenekkel lakni.


Biztos, állami munkahely.


Ha nem születtél jó helyre a versenyszférában eltaposnak azok, akik már eleve előnyből indultak.

jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elfogadod, hogy neked ennyi jutott, és a lehetőségeidhez igazítod az igényeidet, illetve az aktuális hrlyzetedből megpróbálod kihozni a legtöbbet. Sokan emlegetik a levelezős/esti képzést/diàkmunkát, de itt azt kellene megérteni, hogy nem mindenki képes egyszerre több helyen helytállni, ami nem feltétlenül az ő hibája, mert arról, ha túl gyenge ehhez a szervezete, vagy idegileg nem bírja, hogy egyszerre kell az egyetemet csinálni és teljes állásban dolgozni, arról nem tehet. A diàkhitelről meg annyit, hogy érthető, ha valaki nem akar több évre eladósodni, és az esetleges problémákkal szembenézni, ha ideiglenesen fizetésképtelenné válik.
jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

#38, felsoroltad a kötelező kifogássorozatot. Négymillió dolgozó embernek csak jó kapcsolatai vannak, a tanulás nem ér semmit. És pont a versenyszférába veszik fel tömegesen a haver gyerekét, nem azt, aki el tudja végezni a munkát – csak akkor hogy jön a profit?


Na hagyjuk is.

júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!