Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember a szülei miatt...

Ha az ember a szülei miatt nem vitte semmire, azt hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó tanuló voltam iskolában, de miután leérettségiztem ők nem akartak eltartani, ezért mai napig alja munkáim vannak, pedig lehettem volna ügyvéd, orvos akármi

jún. 6. 19:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
69%
Jó lenne mindent a szülőkre fogni, de sajnos ez nem így van. Ezt te is tudod legbelül
jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
69%
Úgy hogy nem a szüleidre fogod, hogy nem vitted semmire.
jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek az egyessel. Ha annyira szerettél volna valamit és voltak céljaid, miért nem tettél érte?

Nem akartak eltartani... Nem is kötelesek szerintem.

jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
63%

Bakker... En 18 évesen lettem önálló. Elköltoztem a szüleimtol, és dolgozni kezdtem. 24 évesen kezdtem az egyetemet munka mellett! És be is fejeztem, most jó munkám van.


Hol vannak ebben a szüleim? 18 éves koromig otthon laktam, eltartottak, hálás vagyok érte életem végéig. De miért várod el, hogy alád rakjanak mindent?


Meg véletlenül életképes lennél, ha önállóan tanulnál tovább.

jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
62%
Engem ütöttek-vertek, aláztak, megszégyenítettek, mégis vittem valamire. Érettségi után egy héttel költöztem el otthonról, azóta se álltam velük szóba. Muszáj volt megoldanom az életem, így vért izzadva, de megoldottam. Neked mi a kifogásod?
jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
49%

Én sem tudok sajnos veled egyetérteni.


18 évesen elmenekültem érettségi után, egy kis szobát béreltem, igen, néha éheztem, de a minimálbéres munkám mellett eljártam levelező egyetemre diákhitellel.


Mellette autodidakta módon két nyelven tanultam.


Nem keresek milliókat, merr sajnos emiatt a rossz helyzet miatt én is rákényszerültem a férjemmel együtt, hogy külföldre menjünk pár évre, így nem tudtam magam sehova sem "bedolozni" itthon, de azért mikor visszajöttem, kaptam normális munkát közepesen jó fizetéssel, nem alja munkát végzek.

jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
68%

"Lehettem volna ügyvéd, orvos, akármi... "


Lehettél volna. Ennek tuti, hogy nem a szüleid voltak az akadálya.

jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
46%
Hany eves vagy? Van diak hitel, meg diak melo. De am vegzetsegnelkul ha vallalkozol vmit akkor is sokra lehet vinni. Nem feltetlen a targyi tudas vagy papirok hatarozzak meg a siketesseget az eletben.
jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
67%
Felétek nem volt levelező képzés? Vagy diákhitel?
jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Már lassan 30 vagyok, diákhitelt semmiképpen sem szeretnék
jún. 6. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!