Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy az a...

Egyetértetek azzal, hogy az a személy, aki intelligens, az rendelkezik azzal a tulajdonsággal, hogy képes elfogadni mások zenei ízlését?

Figyelt kérdés

Tudom, unalmas a téma, de Azahriah kapcsán jutott eszembe ez a kérdés. Az ország egyik fele szereti, a másik utálja, és van pár kivétel, akinek semleges. Nem is ez a lényeg...

Akik csak úgy csendben utálják még csak egy dolog. De azok, akik úgy utálják, hogy ennek minden cikk alatt hangot is adnak, pláne úgy, hogy a rajongóit, akik szeretik a zenéjét, azokat szidják, sértegetik, azt nem fogom sose megérteni. Nem kell szeretni, nem kell szeretni a zenéjét sem, de ha már kommentelgetünk, akkor fogalmazzunk meg róla normális kritikát. Ne csak az értelmetlen sértegetést toljátok, mert ettől butának tűntök. Szerintem, aki intelligens, az el tudja fogadni, hogy nem a saját ízlése határozza meg, hogy mi a jó. Aki intelligens, el tudja fogadni, hogy mindenkinek más tetszik, és nem kezd el ízlésen vitatkozni.



máj. 29. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:

#69

Szerinte Azahriah nem tehetséges.

jún. 8. 12:37
 72/74 anonim ***** válasza:
71# Csak hát, aki így fogalmazza meg a véleményét annak a véleményére krvára de nem adom
jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvastam végig az eddigi válaszokat, szóval az esetleges vitákba nem fogok belemenni, csak a kérdésre válaszolok. Én nagyon szeretem Azahriah zenéit, de teljesen elfogadom ha valaki nem. Az viszont idegesít amikor valaki direkt úgy ócsárolja hogy én is halljam, pedig tudja hogy szeretem. Meg amikor azt mondják hogy menjek csak bégetni a koncertjeire. Amúgy meg mindenkinek szíve joga hogy mit hallgat
jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:

#73

Ahogy mondod!

jún. 25. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!