Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy az a...

Egyetértetek azzal, hogy az a személy, aki intelligens, az rendelkezik azzal a tulajdonsággal, hogy képes elfogadni mások zenei ízlését?

Figyelt kérdés

Tudom, unalmas a téma, de Azahriah kapcsán jutott eszembe ez a kérdés. Az ország egyik fele szereti, a másik utálja, és van pár kivétel, akinek semleges. Nem is ez a lényeg...

Akik csak úgy csendben utálják még csak egy dolog. De azok, akik úgy utálják, hogy ennek minden cikk alatt hangot is adnak, pláne úgy, hogy a rajongóit, akik szeretik a zenéjét, azokat szidják, sértegetik, azt nem fogom sose megérteni. Nem kell szeretni, nem kell szeretni a zenéjét sem, de ha már kommentelgetünk, akkor fogalmazzunk meg róla normális kritikát. Ne csak az értelmetlen sértegetést toljátok, mert ettől butának tűntök. Szerintem, aki intelligens, az el tudja fogadni, hogy nem a saját ízlése határozza meg, hogy mi a jó. Aki intelligens, el tudja fogadni, hogy mindenkinek más tetszik, és nem kezd el ízlésen vitatkozni.



máj. 29. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:

#49

Hát, neked nem tetszik, nem baj. De sokaknak igen. Külföldön is egyre népszerűbb! Pont tegnap néztem egy csomó videót, ahol külföldiek népszerűsítik Azahriaht csupán azzal hogy reagálnak a zenéire. Van egy nagyon jófej, értelmes, zenéhez értő külföldi youtubeos srác (Anthony Ray), aki sok Azahriah-ról szóló videót készít, koncert felvételeket is megnéz tőle, és így szerencsére nagyon sok külföldihez is eljutott már Azahriah neve és zenéje. És szeretik 🥰

jún. 4. 07:47
 52/74 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a Valmaros fiúk is ügyesek, de én személy szerint nem szeretem a zenéjüket, úgyhogy a linkeket amiket betéttel ide nem nyitom meg ha nem gond :D majd esetleg a többiek
jún. 4. 07:50
 53/74 Tatyó ***** válasza:
29%

Nem érted teljesen szerintem. Ez nem az ő munkája. Hatalmas management áll mögötte, ezeket már írtam, de feleslegesen. Te azt hiszed, hogy ő írja a dalait, ő választ témát, van beleszólása a hangszerelésbe stb. A toici-s sztori előtt sem nagyon volt neki ezekbe beleszólása, azóta meg semmi.

Komolyan, szerinted önszántából viseli azt a szörnyű bajuszt? Ha előtte valakin megláttad volna kiröhögted volna, de ha elkezdenek valamit koncepcionálisan terjeszteni, akkor már vevő leszel rá. A neve is érdekes,

ha beírod valahova pl gyk, vagy ytb, mire javítaná? Próbáld ki :D tudom ez véletlen, de ki tudja... azahriah -> hazafias ... hát igen, véletlenül, egy modern Petőfi bújt el a bajszos kis csávóban...:D

jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:

Mik ezek az összeesküvés elméletek? :D

Egyébként ahhoz képest, hogy nem érdekel téged az Azahriah jelenség, elég sokat foglalkozol vele...


Amúgy a dalait ő írja. Nyilván most már van mögötte egy hatalmas management, de amikor kissrácként otthon gubbasztott a szobájába és megírta a dalait, akkor nem volt.

jún. 4. 11:16
 55/74 Tatyó ***** válasza:
50%
Nem mondtam, hogy nem érdekel, nagyon is érdekel amint látod, csak nem abból a szempontból, ahogy Téged. De mindabban ami leírtam szerintem van igazság, nem kell nagyon összeesküvés elméletezni a politikai szálak meglátásához. Tényleg nem fárasztalak már tovább, kíváncsian várom mi fog ebből kisülni.
jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:
Igen azt észrevettem, hogy egészen másképp látjuk a dolgokat, de nincs is ezzel baj. Én valószínűleg csak egy egyszerű 30 éves nő vagyok, akinek csak simán jó kedve lesz attól ha hallgatja Azahriah dalait 🤷‍♀️
jún. 4. 12:18
 57/74 anonim ***** válasza:
56%

Ez a nyafogós, innen-onnan összeollózott stílus máshol már rég lefutott, de a magyar prolinak mindent el lehet adni:


[link]

jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 A kérdező kommentje:
A magyar prolinak... Azért vagyok/vagyunk prolik mert tetszik egy adott előadó zenéje?
jún. 4. 19:39
 59/74 anonim ***** válasza:
56%

#58 Nem, hanem azért mert csapatosan nyaljátok körbe ezt a bohócot. Lassan tényleg ott tartunk, hogy Bazária találta fel a zenét is, előtte nem létezett egy zenész sem. Holott csak egy 34566890000. klón. Tessék, van francia változata is, ő is ugyanolyan idióta sapkát hord:


[link]

jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:

#59

Én nem gondolom, hogy ő lenne a világon a legjobb zenész vagy énekes. Meg sem közelíti például Freddie Mercury-t. De a saját keretein belül mozog, és abban ügyes, jól csinálja, amit csinál, tudja a határait.

jún. 4. 19:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!