Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy az a...

Egyetértetek azzal, hogy az a személy, aki intelligens, az rendelkezik azzal a tulajdonsággal, hogy képes elfogadni mások zenei ízlését?

Figyelt kérdés

Tudom, unalmas a téma, de Azahriah kapcsán jutott eszembe ez a kérdés. Az ország egyik fele szereti, a másik utálja, és van pár kivétel, akinek semleges. Nem is ez a lényeg...

Akik csak úgy csendben utálják még csak egy dolog. De azok, akik úgy utálják, hogy ennek minden cikk alatt hangot is adnak, pláne úgy, hogy a rajongóit, akik szeretik a zenéjét, azokat szidják, sértegetik, azt nem fogom sose megérteni. Nem kell szeretni, nem kell szeretni a zenéjét sem, de ha már kommentelgetünk, akkor fogalmazzunk meg róla normális kritikát. Ne csak az értelmetlen sértegetést toljátok, mert ettől butának tűntök. Szerintem, aki intelligens, az el tudja fogadni, hogy nem a saját ízlése határozza meg, hogy mi a jó. Aki intelligens, el tudja fogadni, hogy mindenkinek más tetszik, és nem kezd el ízlésen vitatkozni.



máj. 29. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:
Utána kifejtettem, mivel van bajom. Te meg kiforgatod. Kiragadtál egy mondatot az egészből, hogy úgy tűnjön, azzal van bajom, ha kritikát fogalmaznak meg Aziról... olyan vagy mint a fidesz :D
jún. 1. 12:21
 32/74 Tatyó ***** válasza:
33%
Na, pártnevek...látod, ennyit tudsz. Léptem.
jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 Tatyó ***** válasza:
33%

De azért még visszalépek, mint Colombo az ajtóból:


-szóval, lenne még itt valami..: itt azi ügyében szerintem többről van szó, mint zenei ízlés, és ezt többek közt mi sem bizonyítja jobban, mint a Te pártnévvel való támadásod.(31#) De tudom, megint csak kiragadtam a kontextusból valamit...:D


Ez az oka annak is, amiről a kérdésed szól: miért támadják őt annyira, mitől van akkora hátszele...sikere :D

jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 A kérdező kommentje:
Nálad van baj a toronyban rendesen.
jún. 1. 16:20
 35/74 anonim ***** válasza:
43%
25: Nem tudom pontosan, mivel nem szeretem. :D De egy lánybarátomnál voltam múlt héten és ő hallgatta, több rock-ot is hallottam tőle. De lehetséges, hogy koncerten a zenekar rock-osabban és gitárosabban nyomja. Ilyen például Rúzsa Magdi. A dalai eredetileg nagyon változóak, kezdeti blues-rock után átment már - akusztikuson belül - szinte mindenre. Néhány zongorás ballada, egy rock-ballada, több pop-rock, több indie-pop, egy diszkós retro hangzással kevert akusztikus indie-dance dala is van. A koncerten a zenekar miatt és a közönség pörgetése miatt 90%-ban rock-ra van átvariálva minden. Kivétel, ami nagyon lírai és nem akarja átkomponálni. Van olyan, ami maradt csak zongorára. Talán ilyen Azi is.
jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
43%
Ja: mert lánybarátom a koncertet hallgatta-nézte. Meg is lepődtem, hogy rock-ot hallok.
jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 Tatyó ***** válasza:
10%
Látod, úgy politizálsz, hogy fel sem fogod... és még Te beszélsz a kérdésedben zenei ízlésről, és válaszoddal Te magad hozod bele a politikát. Miért? Magad sem tudod? Amúgy felfogod? mert kétlem... szóval a kérdésed láthatóan nem csak zenei ízlésről szól, de ezt sajnos Te nem látod... agymosás.
jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:

#37

Oké

jún. 2. 14:55
 39/74 anonim ***** válasza:
40%

Senkit se érdekel ha valakinek tetszik a zenéje és azt hallgatja. Engem legalábbis egy kicsit se zavarja ha valaki a közelemben szeretné.

Az viszont már inkább zavar hogy az ember képébe tolják és valamiért nagyon nyomják. Nyilván van oka de elég undorító jobb nem tudni. Ez zavaró inkább. Tehát aki nem szereti annak nincs lehetősége kiiktatni mér erőszakosan a képébe van tolva

jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:

#39

Sajnálom, hogy a képedbe tolják, ez valóban bunkó dolog. Egyetértek, hogy csak azoknak kellene hallgatniuk, akik szeretik. Neked mikor kellett úgy hallgatni Azahriaht, hogy nem akartál?

jún. 2. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!