Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy az a...

Egyetértetek azzal, hogy az a személy, aki intelligens, az rendelkezik azzal a tulajdonsággal, hogy képes elfogadni mások zenei ízlését?

Figyelt kérdés

Tudom, unalmas a téma, de Azahriah kapcsán jutott eszembe ez a kérdés. Az ország egyik fele szereti, a másik utálja, és van pár kivétel, akinek semleges. Nem is ez a lényeg...

Akik csak úgy csendben utálják még csak egy dolog. De azok, akik úgy utálják, hogy ennek minden cikk alatt hangot is adnak, pláne úgy, hogy a rajongóit, akik szeretik a zenéjét, azokat szidják, sértegetik, azt nem fogom sose megérteni. Nem kell szeretni, nem kell szeretni a zenéjét sem, de ha már kommentelgetünk, akkor fogalmazzunk meg róla normális kritikát. Ne csak az értelmetlen sértegetést toljátok, mert ettől butának tűntök. Szerintem, aki intelligens, az el tudja fogadni, hogy nem a saját ízlése határozza meg, hogy mi a jó. Aki intelligens, el tudja fogadni, hogy mindenkinek más tetszik, és nem kezd el ízlésen vitatkozni.



máj. 29. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

#20

De mi van akkor ha én hallgatni szoktam rock zenét is, sőt néha klasszikus zenét is. De amikor úgy tartja kedvem akkor meghallgatok pár Azahriah számot.

Nem minden fekete vagy fehér... sokan hallgatnak többféle stílust.

máj. 29. 15:12
 22/74 A kérdező kommentje:
Amúgy fogalmam sincs milyen a tinik színvonala, én nem vagyok tini. A való világról meg nem tudok véleményt mondani, nem nézem, nem érdekel. De sose bántanám azokat, akiket szórakoztat.
máj. 29. 15:14
 23/74 anonim ***** válasza:
31%

#21

A stílus és a minőség az két külön dolog.

máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
Azinak amúgy sok rock dala van, mert alapvetően akusztikus előadó.
máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:
#24 Hát azért rocknak nem mondanám. Tény, hogy játszik hangszeren, de a Tartaroszon kívül szerintem egyikre se mondhatjuk, hogy rock. Vagy te melyikre gondolsz? :)
máj. 29. 15:37
 26/74 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek szeretik azt hinni, az ő véleményük/ízlésük az szent és sérthetetlen:D
máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
67%
Igen, de ettől még hallgassa tovább egyedül.
máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 Tatyó ***** válasza:
69%

Igen, aki intelligens, elfogadja mások zenei ízlését. És aki intelligens, az elfogadja, hogy vannak kevésbé intelligens emberek,-mint én- akik rühellik azit és ezt ki is fejezik. Amikor megyek az utcán, és már a 10. azi jön velem szembe fekete buckethat-ban bajszocskával, mindig megcsodálom egyéniségüket... Ha Te kifejezheted szimpátiádat felé kommentekben, öltözködésben, zenéjének nyilvános hallgatásában, akkor miért szeretnéd ezt a jogot megvonni attól akinek nem tetszik? Egy kicsit magadba fordulhatnál, Te tipikus azi rajongó...

Ez Newton III. törvénye:Az erők mindig párosával lépnek fel: szóval erő-ellenerő.

máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:

"miért szeretnéd ezt a jogot megvonni attól akinek nem tetszik?"


Sose mondtam hogy nem fejezhetik ki az emberek a nemtetszésüket. Idézek neked a kérdésem leírásából kicsit:


"Nem kell szeretni, nem kell szeretni a zenéjét sem, de ha már kommentelgetünk, akkor fogalmazzunk meg róla normális kritikát. Ne csak az értelmetlen sértegetést toljátok, mert ettől butának tűntök"

máj. 31. 21:34
 30/74 Tatyó ***** válasza:
33%

Akkor én is idézek még Tőled:

"Akik csak úgy csendben utálják még csak egy dolog." Ez mintha egy finom célzás lenne. Hmm? Értelmes kritikát csak értelmes dolgokról lehet írni, nem erről a toitoi warriah-ról... szánalmas.

jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!