Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy az a...

Egyetértetek azzal, hogy az a személy, aki intelligens, az rendelkezik azzal a tulajdonsággal, hogy képes elfogadni mások zenei ízlését?

Figyelt kérdés

Tudom, unalmas a téma, de Azahriah kapcsán jutott eszembe ez a kérdés. Az ország egyik fele szereti, a másik utálja, és van pár kivétel, akinek semleges. Nem is ez a lényeg...

Akik csak úgy csendben utálják még csak egy dolog. De azok, akik úgy utálják, hogy ennek minden cikk alatt hangot is adnak, pláne úgy, hogy a rajongóit, akik szeretik a zenéjét, azokat szidják, sértegetik, azt nem fogom sose megérteni. Nem kell szeretni, nem kell szeretni a zenéjét sem, de ha már kommentelgetünk, akkor fogalmazzunk meg róla normális kritikát. Ne csak az értelmetlen sértegetést toljátok, mert ettől butának tűntök. Szerintem, aki intelligens, az el tudja fogadni, hogy nem a saját ízlése határozza meg, hogy mi a jó. Aki intelligens, el tudja fogadni, hogy mindenkinek más tetszik, és nem kezd el ízlésen vitatkozni.



máj. 29. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
28%
Semmilyen oldalra nem lehet belépni, anélkül h ne lássak sgnyaló cikkeket és kommenteket róla
jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
24%
Pont nem érdekelne, ha nem folyna még a csapból is Bazária. A rajongói meg igazi szektások kb, már lassan ott tartunk, hogy nem is létezik más zene az isztambuli gyrosos lakodalmas vernyákoláson kívül. Sőt, már császárrá akarják koronázni, mert hát ő a politikához is ért, meg úgy unblock mindenhez.
jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 A kérdező kommentje:

#42

Én nem ilyen vagyok. Nekem csak simán tetszik a zenéje.

jún. 2. 21:30
 44/74 A kérdező kommentje:

#41

Jaaa, azt hittem hallgatnod kellett

jún. 2. 21:30
 45/74 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig jobban elviselném ha vki hallgatná mellettem mint ezt a médiacirkuszt ami körülötte van
jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:

#45

Amúgy valóban nagy a felhajtás körülötte, feleslegesen és bosszantóan nagy. De erről nem ő tehet...

jún. 3. 07:45
 47/74 anonim ***** válasza:
56%

46:

Nos, kedves kérdező, talán már te magad is láthatod, mi váltja ki ezt az emberekből. Hogy ő erről tehet vagy nem az más kérdés, mindenesetre élvezi gyümölcsét és művésznevét adja ezekhez a dolgokhoz. Kérdéses "tehetségétől" függetlenül népszerűsítik minden médiafelületen, szóval igencsak láthatóan használni szeretnék valamire a befolyásoló "képességét". Ekkora médiapropagandával, ennél a célközönségnél nagyon sok mindent el lehet érni , kb bármit. Amúgy meg, azi egy termék, amit ti fogyasztotok, és ez egy bizonyos hatást fejt ki rátok egyes csoportok érdekében. Tatyó.

jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

#47

Élvezi gyümölcsét? Persze, hogy élvezi, de nem annak, hogy minden suttyó címlap megosztja róla még azt is ha fingik egyet. A munkája gyümölcsét élvezi. Meg azt, hogy azt csinálja, amit szeret, bejött neki az élet, ennyi.


Azt, hogy népszerűsítik ezek a lapok az ilyen semmitmondó cikkekel, azt nem ő kérte.

jún. 3. 12:29
 49/74 anonim ***** válasza:
56%

Nos Azahriah az igénytelenség tetőfoka, és a személye is baromi irritáló lehet, hogy nem tudja elfogadni a kritikát és nem látja mennyire gagyi a produkciója, szemben pl. egy Tóth Andi megfogadta a kritikákat mikor énekelt és változtatott vagy próbált változtatni dolgokon.

Azahriah semmi más, csak a legigénytelenebb jungle stílusú tinizene, ami 20 éve is létezett, és 2-3 év alatt kinőtt belőle mindenki. Káromkodik, énekel, zenei alapjai bénák, ötlettelenek, rosszul szólalnak is meg, az meg mindent elárul, hogy gagyi elavult dolgot vesz mint pl. gitár, amivel külföldön már körberöhögik az embert, mert a fiatalok moduláris szintetizátorokat patchelnek, és ha gitár kell abból kevernek ki analóg gitárhangot.

Itthon van a Valmar, ők tökéletes példák arra, hogy milyen is a jó popzene, vagy volt Mohaman is, ő pedig már mûvészien rappelt, nem használt létező szavakat a raphez. Ettől a szinttől fényévekre van Azahriah:

https://www.youtube.com/watch?v=w0AkkNoZW4

https://www.youtube.com/watch?v=SUL6FA8kzE4

jún. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
56%
Mármint az első link helyesen: https://www.youtube.com/watch?v=-w0AkkNoZW4
jún. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!