Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szingliadó...

Mi a véleményetek a szingliadó elméletről, és ennek a társkeresési piacra gyakorolt hatásairól?

Figyelt kérdés

Az elmélet blackpilles verziójára gondolok, amely súlyos adókulcsot vetne ki (nemtől függetlenül!) a (terméketlenség kivételével) gyermektelen felnőttekre

Az elmélet szerint ha a nők rá lennének szorítva a gyermekvállalásra, akkor a monogám elköteleződésre is rászorulva helyreállna a párkapcsolati piac

Persze sokan akkor is bevállalnák a gyermektelenséget, de a csok-ból látszik hogy nagyon is van hatása az ilyen intézkedéseknek



máj. 6. 22:35
 11/97 A kérdező kommentje:

"Nem, ennél még a te ötleted is jobb."

Kikérem magamnak, nem az én ötletem, már hogyan lenne az enyém amikor már jóval régebben felvetették többször is pont ezt a dolgot kormányszinten, szóval nagyon nem az én fejemből pattant ki.

Egy blackpiller youtubertöl is hallottam ezt mint megoldás a társadalom helyreállítására.

Szerintem erősen kérdéses a hatása, és visszaütne több irányba is. De vitára bocsátottam hogy halljam az érveket. Hát érveket azt keveset látok, annál több felesleges dühöt meg ócsárolást

máj. 6. 23:32
 12/97 anonim ***** válasza:
94%
Milyen érveket szeretnél a dikrimináció ellen, mucuka?
máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 A kérdező kommentje:

12#

Ha nem tudsz érvelni és hozzátenni, akkor nem kötelező hozzászólni sem.

Tanulj meg értelmesen kommunikálni és gyere vissza azután!

máj. 6. 23:44
 14/97 anonim ***** válasza:
94%

A marhaságod ellen nem kellenek érvek, mert önmagában ostobaság.


Olyan, mintha az ellen kellene érvelni, hogy leégessük az iskolákat. Lehet, de minek?

máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
81%
És ettől neked miért lenne nőd? Ha a nő kényszerből szül, akkor keres magának egy jóképű, jó genetikával rendelkező pasit, aztán miután terhes lett, kalap kabát. Emberünk soha nem fogja megtudni, hogy ygereke van, helyette fizeti a szingli adót, és minden incike is fizeti.
máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
86%
A nők jelentős többsége most is akar gyereket, én ezért nem értem a gondolatmenetet.
máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 A kérdező kommentje:

"És ettől neked miért lenne nőd?"

Bocsi, benézted, van barátnőm. De nem ez volt a kérdés eddig sem.

"Ha a nő kényszerből szül, akkor keres magának egy jóképű, jó genetikával rendelkező pasit, aztán miután terhes lett, kalap kabát."

Ebben az országban, ilyen anyagi lehetőségekkel? Hát erősen kétlem

"Emberünk soha nem fogja megtudni, hogy ygereke van, helyette fizeti a szingli adót"

Ezt is erősen kétlem, tudod az apaságot ha akarod, bizonyítani lehet a bíróságon, ma is

Inkább az a kérdés hogy hol kezdődne a szingliadó?

Például 1 gyerek nem elég a populáció fenntartásához, azaz 1 gyerek után még felezett mértékű extra adót kellene fizetni, hiszen a célt még nem érte el az ember 1 utóddal.

Ez tulajdonképpen szociológiai társadalmi kérdés, ami a társadalom elöregedésével egyre égetőbb. Bár még nem annyira hogy meg is oldják, de csak idő kérdése

máj. 7. 00:31
 18/97 anonim ***** válasza:
10%

A zakat mintajara a Chad-kulonadot kell bevezetni, amelybol befolyt penzt az incelek alapjovedelemkent kapnanak.



39F incel

máj. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 A kérdező kommentje:

Fincelke, a cél nem az incelek anyagi támogatása, sosem erre ment ki a játék, ha szerinted igen az már régen rossz

Hol álmodtad ezt a baromságot?

máj. 7. 00:42
 20/97 anonim ***** válasza:
8%

Ez nem tamogatas, hanem a naci erokultuszon alapulo tarsadalom tartozik nekunk, mivel megfosztott minket a baratno lehetosegetol. Vagyis inkabb karterites.



Amugy a nok monogamiara kenyszeriteseben az arab/muszlim orszagok kifejezetten jok, miert nem toluk tanulnak inkabb az amcsi blackpill-esek?



39F incel

máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!