Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most az egyedülálló harmincaso...

Most az egyedülálló harmincasok lettek a szitkozódás melegágya, főképp aki pont betöltötte a harmincat?

Figyelt kérdés

A való életben is kapom a megjegyzéseket lesajnálóan, hogy ennyi idősen nem lesz ez jó, hogy nincs senkim, még kilátásban sem. Holott teljesen inaktív vagyok társkeresés szempontjából, de ők ezt nem értik.


Amióta betöltöttem a harmincat, azóta azok a fiatalabb lányok, akiknek még 29 évesen bejöttem, szimpatikus voltam, azóta mondhatni rám hederítenek, igaz más se már.


A Facebook, Youtube állandóan olyan tartalmakat dob fel ami valamilyen szinten ezt a korosztály szidja, erősen utalva arra, hogy a 30 a vízválasztó.


Más egyedülálló harmincas is tapasztalja ezt vagy hasonlókat vagy csak én nagyítom fel a dolgot a fejemben?


ápr. 3. 10:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%

Nekem férfiként a harmincas évek eleje volt a kánaán. Gyakorlatilag fizikai, mentális, és szexuális teljesítményed csúcsán vagy. Minden lány tinitől öregasszonyig elérhető.

Nem tudom milyen fiatalabb lányoknak nem jössz be hirtelen, én 30 évesen messze több érdeklődést kaptam a 16 körüli korosztálytól is, mint tizen vagy huszonévesen. Végül a feleségem is jóval fiatalabb lány lett.

ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Szerintem már semmilyennek. Legutóbbiak pedig miután megtudták az életkorom már nem foglalkoztak velem.


Sajnos én már lefele megyek a lejtőn. Fizikailag már fáj mindenem, gyenge vagyok. Mentális szempontból gyakran érzem magam tompának, szexuális tevékenységben pedig évek óta nem volt részem, igazából libidóm se nagyon van már.

ápr. 3. 15:52
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12

Azert ez durva. Pszichologus, esetleg? Mert itt azert nem annyirol van szo, hogy milyen yt videokat latsz....

ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondhatnék neki.
ápr. 3. 16:37
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Kezdesnek azt, amit itt leirsz,meg hogy mit erzel. Aztan majd kerdez.


Figyi, te dolgod, de van meg talan 40-50 eved, azt igy akarod leelni? 30 eleg fiatal az ilyen szintu befordulashoz, innen ugy fest, kezdesz belecsuszni egy depresszioba vagy hasonlo.

ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%

#12


Igen, tényleg nem normális ez a befordulás.

Sportolj, dolgozz magadon, sugározz energiát. 30 évesen én évi 20-25 kiscsajt dugtam, ritkán volt üres az ágyam. Ez nem normális, amibe ragadtál, és van kiút.

ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16,


Szoktam sportolni. Igyekszem adni magamra.


Én magamtól nem merek kezdeményezni, önbizalom hiányossá váltam ezen a téren. És mivel már nem kezdeményeznek nálam, így kb semmi esélyem. Jó kisugárzásom volt, de amióta befordultam, azóta ez látszik valószínűleg a külsőmön is és inkább kerülnek. Valamint nem vagyok híve az egyéjszakásoknak sem, rossz tapasztalataim vannak vele.


Teljesen más személyiségűek vagyunk, ami neked lehetséges volt, nekem nem az.

ápr. 3. 17:38
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#17

De az volt a kerdesed vege, hogy mas korodbeli is tapasztalja-e ezt. Ok mast tapasztalnak.

ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18-hoz

Es biztos vannak olyanok is, akik azt tapasztaljak, amit te. Ettol meg te nem leszel jobban. Azert tenned kell.

ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván csak te nagyítod fel a dolgokat fejben, hiszen most is ezen a saját magad által kreált problémán pörögsz.


Eleve nem gondolom, hogy a nőkben lenne valami szenzor ami megmondja, hogy valaki 29 vagy 30 éves. A Facebook algoritmusa pedig elég jól kitalálja a téged érdeklő tartalmakat.

ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!