Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most az egyedülálló harmincaso...

Most az egyedülálló harmincasok lettek a szitkozódás melegágya, főképp aki pont betöltötte a harmincat?

Figyelt kérdés

A való életben is kapom a megjegyzéseket lesajnálóan, hogy ennyi idősen nem lesz ez jó, hogy nincs senkim, még kilátásban sem. Holott teljesen inaktív vagyok társkeresés szempontjából, de ők ezt nem értik.


Amióta betöltöttem a harmincat, azóta azok a fiatalabb lányok, akiknek még 29 évesen bejöttem, szimpatikus voltam, azóta mondhatni rám hederítenek, igaz más se már.


A Facebook, Youtube állandóan olyan tartalmakat dob fel ami valamilyen szinten ezt a korosztály szidja, erősen utalva arra, hogy a 30 a vízválasztó.


Más egyedülálló harmincas is tapasztalja ezt vagy hasonlókat vagy csak én nagyítom fel a dolgot a fejemben?


ápr. 3. 10:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én még 40 után sem tapasztalok ilyet. És ilyen tartalmak sem jönnek nekem.

Szerintem te nagyon rápörögtél erre.

Éld az életed és ne foglalkozz vele, 30 évesen még fiatal vagy egy 40-50-eshez képest.

ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy élek mint egy remete, már megszoktam. Csak a munka és az itthonlétből áll az életem évek óta. Nem tudom, hogy tudnék változtatni, lehet nem is akarok. Van, akinek ez jutott.
ápr. 3. 10:51
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Mert rossz környezetben vagy.

Én sem tapasztalok ilyet.

Mindenki saját maga felelős az állapotáért. Igaz könnyebb lehasítani, másokat okolni érte. Mert saját magunkba nézni munka.

Megértelek, mert voltam így.

ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2: ha így is van, akkor se hidd, hogy mások veled meg a koroddal vannak elfoglalva :) Mindenki éli a saját kis életét. És 30 évesen tényleg még sok minden van előtted.

Lehet, hogy kicsit hanyagolnod kéne fb-ot és a yt-ot.

ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Na ebben igazad van. Sajnos nagyon rá vagyok függve a céltalan görgetésre.


Amikor egy ideig hanyagoltam, akkor egy fokkal jobb volt a felfogásom. Nem láttam, hogy mások hogyan szórakoznak, programoznak, társaságban vannak, nem jöttek szembe ezek a videók és képek arról, hogy ez a korosztályú és típusú férfi, mint én a mai világban társasági élet szempontjából már lehúzhatja a rolót stb…

ápr. 3. 10:58
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
"Csak a munka és az itthonlétből áll az életem évek óta" - akkor teljesen mindegy, hogy 20 éves vagy, 30 vagy 80. Nem élsz, csak vegetálsz, persze, hogy irigy vagy mindenkire aki nincs ennyire belesüppedve a langyos szarba. Szinte semmi nem kellene ahhoz, hogy neked is lehessenek élményeid, bármikor kimozdulhatnál, de te inkább ezt a szart választod minden nap újra és újra. Akkor meg mit vársz?
ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem várok semmit. Tisztában vagyok vele, hogy szánalmas életem van. De mivel nincs egy olyan személy se akivel eltudnék menni bárhova, valamint sajnos kialakult nálam úgy érzem egy szociális fóbia, így marad az itthon rohadás/munka.
ápr. 3. 11:23
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, én sem tapasztalok ilyet, és valahogy ilyen tartalmak sem jönnek fel sehol, de még csak hasonló sem. :D
ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy amúgy nem is keresek ilyen dolgokra rá.
ápr. 3. 11:41
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Kerdezo, azzal tisztaban vagy, h a fb es yt algoritmus hogy mukodik? Nyilvan neztel mar par ilyen tartalmat, igy vagy ugy elkezdted, es akkor onnantol hasonlokat dobal fel dogivel. Ez nem azt jelenti, hogy ez a valosag.


Irod is, hogy jot tett, amikor kevesebbet gorgettel, hat tedd meg ujra - es mozdulj ki. Akar egyedul. Valami tanfolyamra, programokra, ami erdekel es ott talalkozol hasonlo eedeklodesu emberekkel, ki tudja mi lesz. Meg egyedul is lehet setalni menni, sportolni,vturazni, sot moziba is vagy kavezoba. Ne bent ulj, itt a tavasz, ne asd el magad 30 evesen, az baromi fiatal.

ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!