Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most az egyedülálló harmincaso...

Most az egyedülálló harmincasok lettek a szitkozódás melegágya, főképp aki pont betöltötte a harmincat?

Figyelt kérdés

A való életben is kapom a megjegyzéseket lesajnálóan, hogy ennyi idősen nem lesz ez jó, hogy nincs senkim, még kilátásban sem. Holott teljesen inaktív vagyok társkeresés szempontjából, de ők ezt nem értik.


Amióta betöltöttem a harmincat, azóta azok a fiatalabb lányok, akiknek még 29 évesen bejöttem, szimpatikus voltam, azóta mondhatni rám hederítenek, igaz más se már.


A Facebook, Youtube állandóan olyan tartalmakat dob fel ami valamilyen szinten ezt a korosztály szidja, erősen utalva arra, hogy a 30 a vízválasztó.


Más egyedülálló harmincas is tapasztalja ezt vagy hasonlókat vagy csak én nagyítom fel a dolgot a fejemben?


ápr. 3. 10:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ez a lesajnálás érdekes dolog, mert bármennyire szarul esik, valljuk be valahol érthető is. Főleg abban az esetben amikor maga az illető is lesajnálóan beszél saját magáról. De ez nem a korától függ, simán csak szomorú.
ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem gondoltam volna, hogy ebbe az irányba mennek el a válaszok. De igazatok van, valahogy muszáj változtatnom.
ápr. 4. 12:14
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!