Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiaknak kényelmes hason...

A férfiaknak kényelmes hason aludni?

Figyelt kérdés
A nemiszervük miatt kérdezem.

2022. aug. 21. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amíg nincs merevedés.
2022. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavaró tud lenni, főleg keményebb ágyon. De nekem inkább a teljesen oldalra hajtott fejjel fekvés miatt kényelmetlen.
2022. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel lóg, tud kényelmetlen lenni, persze. Ha olyan helyzetben van, hogy a hasam és az ágy közé kerül, akkor (ugyan nem fáj, semmi ilyen) csak nyom és zavaró. Ha combok közé lóg (fekszik az ágyon) akkor semmi probléma :) sőt.
2022. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes
2022. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kényelmes.
2022. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem

Oldalt jobb

2022. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Csak mikropénisszel kényelmes.
2022. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Miért?

A nagy mellű nőknek nem nyomja a mellét?

A legtöbb férfinak nincs ezzel gondja, leeresztve bárhogy elfér.

2022. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2022. aug. 21. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Míg nem kattintottam bele, teljesen magától érthetőnek vettem, hogy a sörhas miatt kérdezed. Farok eszembe se jutott volna. Annak talán jobb is, ha fixálva van, nem lóg meg ficánkol össze-vissza. Úgy is lehet hason feküdni, hogy közben áll. Nem véletlenül áll a legtöbbeknek balra vagy jobbra. Másik zseniális kérdés szokott lenni, hogy összezárhatóak-e a lábak? Igen. Gond nélkül. Azért úgy lett szelektálva az ember, hogy ki van az ilyesmi találva. Már kihaltunk volna a francba, ha ilyen problémák lennének. Tehát még egyszer: laza bunkóságból ülnek másfél méteres terpeszben a palik, a farok csak ürügy hozzá. Azonban az tény, hogy egy bizonyos sörhas méret után kezdenek problémák lenni a hastáji fekvéssel. Én ezt annyira megerősíteni még nem tudom, de elmondások szerint van, amikor az ember levegőt se kap már.
2022. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!