Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus előtt is mondoga...

A koronavírus előtt is mondogatták az emberek, hogy ők a saját szervezetükben/immunrendszerükben bíznak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 14:21
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Kár, hogy ma már minden idiótának van internete.


Ha tényleg beteg leszel a koronától, kérlek NE fordulj orvoshoz.

Az egész úgyis hazugság lesz szerinted illetve a csodás immunrendszeredre bízhatod magad.

2021. szept. 26. 16:39
 42/43 anonim ***** válasza:
70%

Érdekesség:

Az oltások elött sem lépte át a halálozási arány a 3%-ot.

Soha nem volt olyan pillanat, hogy a 3%-ot elérte volna, szóval én ezt a jó arányt nem az oltások számlájára írom.


Amúgy nekem nincs bajom az oltással, mindenki azt csinál amit akar, és hagyja békén a másik oldalt.

Ha a másik oldal rosszúl dönt, az az Ő felelősségük, nem a miénk.

Attól nem lesz jobb a világ, ha szidjuk a másik oldalt, akkor lenne jobb, ha elfogadnánk.


Mióta megy ez az oltás-nem oltás dolog, még azóta sem tudott senki érdemi vitában meggyőzni, hogy nekem miért kéne oltás.

A "Mert csak" nem érv.

Szidni/rosszat kívánni viszont szinte szünet nélkül...

2021. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
73%

Ha befejezted az eszmefuttatást és a kampányt,jó lenne elkezdeni gondolkodni is,és ha már kérdezel,akkor illik más véleményét tiszteletben tartani.

A te immunrendszered xar,és nem bízol a szervezetedben.Én ezt elfogadom.Tömd magad gyógyszerekkel meg védővakcinákkal,vagy használj oxigensátrat,gázálarcot ami a fejedre cuppan,mert az a legbiztosabb.Csinálj vele amit akarsz.


Én meg a corona előtt is bíztam benne(helyesen)és most is bízok benne, és egészséges vagyok.Nem kértem oltást és nem is fogok.

2021. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!