Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus előtt is mondoga...

A koronavírus előtt is mondogatták az emberek, hogy ők a saját szervezetükben/immunrendszerükben bíznak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 14:21
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
91%

Íizraelben meg agliában volt a legérdekesebb.Ahogy elkezdték az oltási kampányt növelni, úgy ugrott meg esetek száma.

utána kiderült, főleg izraelben, bár megpróbálták utána több félrevezető cikkel is megmagyarázni a kórházban fekvők 3/4 része oltott volt, meg akik az intenzíven is voltak azok is.

Ahol meg dübörgött az oltási kampány mint európában, itt gyorsan előszedték a kormány által fizetett pár orvost aki a tv-ben gyorsan az esti híradóban elmondta, hogy ez még sem így van.

2021. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Nem gyenge az immunrendszerem, bár az lenne, azzal lenne a legkevesebb baj, a COVID kapcsán is. Például se citokinvihar, sem poszt-COVID nem lenne.


Igen, amióta oltanak, azóta nem kell itthon maszk, teltházas focimeccsek, eukaliptusz, vadászakármi. Ezért van sok megbetegedés.



Nem ismerek mindenkit, de az emberi szervezet egy tökéletlen valami, elég megnézni, 200-300 éve mekkora volt a várható élettartam.

Az ismerősi körömben (bár nem reprezentatív) a 40 alattiak között is rengeteg a refluxos, vannak autoimmun betegek, vannak genetikailag magas vérnyomásosok, koleszterinesek, van kettes tip cukorbeteg vékony, sportoló csaj, többen krákognak, állandóan váladékuk van, vannak epilepsziások, vannak, akiknek a fejük fáj rendszeresen stb. Lényegében tényleg minimum a feléről kiderül, hogy van valami alapbetegsége.

2021. szept. 26. 11:04
 23/43 A kérdező kommentje:

21


Én minden jól átoltott országból azt hallom, hogy a kórházakban ápoltak 90%-a NEM oltott, illetve arányaiban kevesebb a halott, kórházban ápolt.



De ha szerinted ezek az oltások direkt el lettek rontva.. Melyik lett direkt elrontva?

Miért?

Kinek az érdeke?

Hogy bírtak egymással szembenálló országok összefogni és direkt elrontani a vakcinát?

Miért nincs ebből világszintű botrány?

2021. szept. 26. 11:07
 24/43 anonim ***** válasza:
61%
Ha te így gondolod, hogy a szervezet egy tökéletlen "valami", addig ne csodálkozz, hogy úgy is fog viselkedni. Én teszek érte, mind mentálisan mind fizikailag hogy rendben legyek. Ha szerinted nevetséges bízni az immunrendszeremben, ha nem, én akkor is bízni fogok benne. Szerintem félelemben élni nevetséges, de látod, nem vagyunk egyformák.
2021. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Ki él félelemben?
2021. szept. 26. 11:24
 26/43 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha nem bízol a szervezetedben, akkor valamitől félsz, nem? Márpedig attól, hogy nem működik megfelelően.
2021. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, hanem tudom.
2021. szept. 26. 11:31
 28/43 anonim ***** válasza:
61%
Rendben, én egyébként is álatlánosságra értettem, mind azokra akik a vírustól, mind azokra akik az oltástól félnek. Ha holnap meghalok, addig is éljek kiegyensúlyozottan mint rettegve.
2021. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Én meg kicsit azt érzem, hogy pont ti féltek - az oltástól.
2021. szept. 26. 11:50
 30/43 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom ki az a "ti" :D De én egyébként is máshogy fogom fel a halált, nem gondolnám hogy bárminek is a vége lenne, a fizikai testünkön kívül. Ezért nem félek se az oltástól, se a vírustól, mert felesleges. Nem rettegni vagyunk itt, hanem szeretni.
2021. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!