Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus előtt is mondoga...

A koronavírus előtt is mondogatták az emberek, hogy ők a saját szervezetükben/immunrendszerükben bíznak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 14:21
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
44%
#8, akkor rohanj a 3. adagért! :)
2021. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy a vírus veszélyességét tagadók csak a hangos kisebbség.


Meg akik a saját immunrendszerükben bíznak... Egy vicc az egész.



Amúgy én rohanok a harmadikért, mert a Sinopharm-ra nem alakult ki a megfelelő védettség és krónikus beteg vagyok.

Én akkor bízom a szervezetemben, ha segítséget kap z orvostudománytól. Eddig is ezért maradhattam életben, ahogy sokan mások is.

2021. szept. 25. 21:35
 13/43 anonim ***** válasza:
27%

Igen és most is bízik benne, meg a statisztikában.

Ha tudnád értelmezni, akkor vágnád, hogy nulla az esélye, ha 50 alatti vagy, hogy bármi bajod legyen.

Jah és nem érdekel az ismerősöd szomszédjának a nagybátyja, akivel ez még az történt.

Statisztika.

2021. szept. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
A statisztika alapján 50 alatti krónikus betegként pont van esélyem komoly lefolyásra és főleg poszt-COVID-ra.
2021. szept. 26. 09:44
 15/43 anonim ***** válasza:
80%

Ebben a pillanatban 2,07% a covid halálozási aránya, szóval szerintem jól működik az - átlagos, egészséges - emberek immunrendszere.


Nekem már egy éve megjósólták itt, hogy meg fogok halni covidban, aztán a mai napig semmi bajom oltás nélkül, hiába voltam többször is covidos :)


Bennem van a hiba, igaz?

Oltsam be magam, mert... mert csak(?)

2021. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem kérdező, hogy mi a baj. Te krónikus beteg vagy és szükségéd érzed az orvostudomány segítségét, ez rendben is van. De nem mindenki krónokis beteg, ők miért ne bizhatnának az immunrednszerükben? Gondolom tesznek is érte, hogy így gondolják.

De ha te oltva vagy, miért baj az ha más nem? Te védve vagy,nem?

2021. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Azért ekkora a halálozása, mert "csak" ennyire veszélyes ez a vírus. Meg mert világszerte oltanak, maszk kell a legtöbb helyen, így elnyújtják a járványt, ezért legalább a súlyos esetek nagy részét tudják kezelni a kórházakban. Képzeld el, mi lenne, ha ötször ennyi súlyos eset szakadna a kórházakra. Többszöröse lenne a halálozás.



Amúgy őszintén az emberek hány %-a teljesen egészséges?


Még 30 alatt is 50%-ra tenném.


Maximum sokan nem vizsgáltatják ki magukat, vagy esetleg valamely tünetüket megszokták/nem érzik problémának.

2021. szept. 26. 10:50
 18/43 A kérdező kommentje:

16


Nem vagyok védett a Sinopharm csapdája miatt.


Amúgy senkinek se érdeke, hogy az oltatlanok miatt elhúzódjon a járvány.


A legtöbb ember krónikus beteg.


Nevetséges az immunrendszerben bízni.

2021. szept. 26. 10:51
 19/43 anonim ***** válasza:
45%

Nem ismersz mindenkit, úgyhogy nem kell hasra ütés szerűen százalékokat kitalálni, ki mennyire egészséges.


Amióta oltanak, megnőtt az esetek száma...hogy van e összefüggés vagy sem, azt nem tudom, mindenesetre érdekes egybeesés.

2021. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert a te immunrenszered gyenge és nem érted hogy lehet bízni benne, mások attól még tudnak bízni magukban.
2021. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!