Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus előtt is mondoga...

A koronavírus előtt is mondogatták az emberek, hogy ők a saját szervezetükben/immunrendszerükben bíznak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 14:21
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Szerintem a halállal számunkra mindennek vége, lekapcsolják a villanyt, ennyi volt. Viszont holtan már siratni sem tudjuk a saját életünket, nem tudunk azon gondolkozni, hogy már nincs.


Viszont azért szerintem normális, ha ragaszkodunk az élethez, akkor is, ha nincs családunk. Az elővigyázatosság pedig nem egyenlő a félelemmel.

2021. szept. 26. 12:13
 32/43 anonim ***** válasza:
61%

"Az elővigyázatosság pedig nem egyenlő a félelemmel."


Ezzel 100%-osan egyetértek, ezért is tartom rendben a testemet,lelkemet évek óta. Mert szeretnék minőségi időt itt tölteni a bolygón amíg tart ez az életem. Ragaszkodni nem ragaszkodok hozzá, mert én úgy gondolom, hogy az energia ami a testünket műküdteti nem szűnik meg. De nem az a lényeg, hanem, hogy az amit mi jónak gondolunk, nem biztos, hogy másnak is az. Ezt magamra is értem. Nem akartam soha senkit lebeszélni az oltásról, ellenben engem többen is rá. Tartsuk tiszteledben egymás döntéseit, mert nem tudhatjuk miért gondol valamit úgy ahogy. A tévedés jogát is fenttartom épp ezért nem jelentem ki, hogy mi a helyes és mi nem. De had bízzak már az immunrendszeremben, én élek a testemmel és én tudom mit tettem és mit nem, mit bírt ki és mit nem, ahhoz, hogy most bízzak benne.

2021. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Én meg pont az elővigyázatosság miatt oltattam.



Amúgy az oltás nem magánügy.

Vagy szerinted jó az, ha elhúzódik a járvány?

2021. szept. 26. 14:08
 34/43 A kérdező kommentje:
Egyébként rengeteg ember került kórházba és/vagy lett poszt-COVID-os, aki bízott a szuper immunrendszerében és a karbantartott testében.
2021. szept. 26. 14:10
 35/43 A kérdező kommentje:

[link]



Az ilyenekre mit mondtok?

2021. szept. 26. 15:26
 36/43 anonim ***** válasza:
91%

Sima propaganda cikk az oltás növelésére,kormányzati megrendelésre.

Szinte minden netes felület ennek tesz eleget.

Ahol írnak a mellékhatásokról, azt egyből elkezdik kikezdeni...szintén kormányzati nyomásra.

2021. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

És a világ összes kormánya nyomást gyakorol a világ összes országára, újságjaira, úgy kormánypártira, mint ellenzékire, ebben egyetértenek szembenálló országok is? Sőt, ha hétköznapi szürke egér számol be arról, amit az ismerősi körében látott, az is hazudik???



Szeretném azt hinni, hogy igazatok van, de attól tartok, nincs, csak nem értetek biológiához, történelemhez, alap emberi jellemhez, statisztikához, nem tudjátok, mi az a rendszerszemlélet.

2021. szept. 26. 15:32
 38/43 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem a nem oltott emberek korlátozzák a jogaid, de javíts ki ha tévedek...:) Tudom, minden "értünk történik", de hogy lett hirtelen ennyire fontos az emberek egészsége? Meg miért kéne elhiggyek bármit is amit mondanak? Az elején nem azt mutatták, hogy random összeesnek az emberek? Hol esnek össze? A környezetemben még csak olyan ismerősöm sincs akinek ismerőse halt volna meg vagy bármi.Hál istennek. Lehet naivnak lenni és elhinni, hogy bármelyik kormány törődne is az emberek egészségével. De ne az legyen a hibás, aki nem veszi be már egy szavukat se és megkérdőjelez dolgokat.
2021. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Én meg a harmadik hullám első felében azt gondoltam, hogy '56 óta kevesen éltek meg Magyarországon olyat, hogy ilyen rövid időn belül ennyien haljanak meg körülöttük. Rengetegen gyászoltak körülöttem, kedves volt gimis tanáromat veszítettük el és a többi. Viszont ezt úgysem hiszed el.



Két testvér nem tud egyformán hazudni, nem tud egyformán összefogni a szüleik "ellen". Akkor majd most pont egymással szembenálló hatalmak fognak összefogni, ugyanazt mondani a lefizetett orvosaik, biológusaik, ugyanazt mondani egyéb lefizetett emberek, ugyanúgy hamisítani statisztikákat stb.



Amúgy arra nem gondolsz, hogy mi lett volna, ha nincsenek intézkedések és egyszerre ötször ennyi embernek kellenek intenzív osztályos ágyak?

2021. szept. 26. 16:08
 40/43 anonim ***** válasza:
32%
A határvonalak csak egy illúzió, a hatalmon lévőek csak bábok, az egész világot ugyanazok irányítják. De tudom, ez meg már összeesküvés elmélet. Nem is kell hinni nekem, miért tennéd. De ha kicsit utána jársz a dolgoknak össze áll(hat) a kép. Minden jót:)
2021. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!