Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus előtt is mondoga...

A koronavírus előtt is mondogatták az emberek, hogy ők a saját szervezetükben/immunrendszerükben bíznak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 14:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
igen
2021. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
37%
Persze. Még a spanyolnátha idején is tele volt a világ tudatlan oltástagadókkal.
2021. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
35%
Vírustagadókra gondoltam, bocsi.
2021. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
36%

#3


Elárulom neked, hogy ez a "tele a világgal vírustagadókkal", csak egy paranoid konteo.

Egyébként, hogy jön ez a kérdéshez? Nem sikerült értelmezni?

2021. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%

Ennyire feledékeny mindenki?

Konkrétan emlékszem, ahol dolgoztam a koronavírus hiszti előtt, még büszkén is mondták, hogy jajj nekem 39 fokos lázam van, egész nap köhögök de mégis itt vagyok dolgozni.

Erre jött a másik, nekem már 39,5 fokos, de mégis itt vagyok.

Ez ment egész télen.

Táppénzre csak néhány ember ment, azt is úgy nézték utána mintha kislány lenne, hogy egy kis megfázástól, azt nem megy dolgozni.

Összes ismerősöm is ezt mondta, csak ez a vírus mese alakította most át ezt az egészet.

ma is elmennek az eberek betegen dogozni, főleg a minimálbéresek, csak nem hirdetik nyíltan hogy ilyen olyan betegek.

2021. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
61%
Sokan nem oltatják be magukat az influenza ellen, vagy nem oltatták be a H1N1 ellen sem, mert bíztak az immunrendszerükben. A többségnek igaza lett.
2021. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

6


Miért, influenzásnak lenni annyira jó?

2021. szept. 25. 15:40
 8/43 anonim ***** válasza:
36%

Annyira cukik amikor azt mondják "nekem erős az immunrendszerem" :)

Mintha ezt tudni lehetne... Aztán meg majd' belepusztul a covidba. Szomorú, hogy ennyi buta ember van, mondom ezt úgy, hogy a saját apám is ezt vallja. Nem lehet nekik megmagyarázni, és nem is kell. Felnőtt emberek, joguk van hozzá, hogy buták legyenek.

2021. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
58%

#8


Ezzel az állítással tulajdonképpen ahány ember meghal covidban annyi vitát nyersz, és annyi vitát veszítesz ahány ember túléli.


Azért végeredményben nagy arányú vereség a vége butagyerek. :)

2021. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

9


Viszont ezzel a hozzáállással egy 30%-os halálozási arányú vírusra is kihozhatnád, hogy nem veszélyes.

2021. szept. 25. 17:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!