Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb pofon az...

Mi volt a legnagyobb pofon az életedbe, amit kaptál? Hogy sikerült túltenni magad rajta?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 02:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem tekintek úgy az életre, hogy pofonokat ad, az nem az én stílusom. Egyből arra gondolok, hogy nem tudok kiállni a pofon ellen és áldozathibáztatva vagyok vagy mártírkodok.

Az én életembe az eddigi legnagyobb feladat az az, hogy apám halála utám hozzuk rendbe az életünket. Még nem sikerült, de rajta vagyunk.

2020. dec. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

Anyámnak és apámnak külön házuk volt amikor megismerkedtek, apáméban laktunk anyámé ki volt adva albérletbe. 14év után iskola meg munka miatt eladták mindkettőt és vettek egyet ami nagyon jó helyen volt. Maradt még pár millió amit befektettek. Közben sajnos apa meghalt, nővérem 16évvel idősebb és saját lakást akartak a férjével. A hugom és az én tudtom nélkül az összes befektetett pénzt kölcsönadta nővéremnek ami amúgy mindhármunknak volt igérve. Évekig hazudott a kamatokrol. Aztán kinyögte,hogy már évek óta nincsen pénz. Azóta 22év telt el,nővéremék nem adták vissza a pénzt én pedig egy nőben sem tudok bízni.

Talán ezt érzem a legnagyobb pofonnak/csalódásnak.

És csodálkozik,hogy nem mondok semmit meg nem bízok benne.

2020. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

Orvosi mulasztas, mert nem egy vastag boritekkal mentem a rendelobe.

Egyeb komlikaciok miatt a lanyom 4 evet volt fekvobeteg. Szerencsere van normalis orvos is, aki helzrehozta a karokat.

2020. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Eddig a legnagyobb az klasszikus volt: szerelmi csalódás. nagyon bele voltam esve valakibe akivel gyerekkorom óta nagyon közel álltunk egymáshoz, azt hittem majd családot alapítunk, együtt öregszünk meg, de nem úgy lett.
2020. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Egy nő látszatra bejött, kölcsönösen egymásnak, a vége a nagy semmi. Én is hibás vagyok, mert nem úgy léptem, ahogy kellett volna.
2020. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Metionin ***** válasza:
94%
Amikor rájöttem hogy anyámnak csak addig vagyok jó, amíg lehet haknizni a sikereimmel, aztán a legkisebb kudarc esetén is úgy fordul el tőlem mintha soha nem is léteztem volna.
2020. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A testvéremtől kaptam ezt a "pofont" , aki szemét módon becsapott, több millió forinttal megkárosított, én pedig voltam olyan balek, hogy bíztam benne, hittem neki. Nem csak anyagi kár ért, de érzelmileg is nagyon megviseltek a történtek. (Azóta megszakítottam minden kapcsolatot vele.)
2020. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A "rendszerváltásként" aposztrofált szélhámosság. Ugyanúgy egy szűk réteg élvezi a gyümölcsét, - ráadásul gátlástalanabbul.
2020. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

Amikor tökéletes kapcsolatban csalnak meg/hagynak el.

Addig azt hittem ugy müködik minden mint a mesékben, találkoztok, egymásba szerettek, hàzasság, ház, stb.

De nem. A màsik lelép. Random.

2020. dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Számomra az a legnagyobb pofon az élettől, hogy szó szerint nincs egy szeglete ennek az országnak, ahol normálisan lehetne élni. Minden lepukkant, koszos. Az utak is borzalmas állapotban vannak sok helyen. Mindenhol megtalálható az a réteg, amelyik képtelen a kulturált, békés együttélésre.
2020. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!