Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb pofon az...

Mi volt a legnagyobb pofon az életedbe, amit kaptál? Hogy sikerült túltenni magad rajta?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 02:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Talán általános iskolában volt, egy c típusú adta. Nem sikerült túltennem magam rajta, de visszakapta.
2020. dec. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Látom, az elsőnek nem sikerült értelmezni a kérdést.


A legnagyobb pofon számomra az volt hogy a nevelőapám a legaljasabb módon élt vissza az erőfölényével. Nem tettem magam túl rajta, pedig több mint harminc éve történt.

2020. dec. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer apámtól kaptam mert kiskoromban mesefilm nézés után nem mertem megmondani neki mit néztem, mert szerelmes voltam a főszereplőbe és szégyeltem 😂😂
2020. dec. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt mikor anyám lelépett tőlünk egy másik férfiért.
2020. dec. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
3-mas vagyok, úgy tűnik félreértettem a kérdést én is 😂 Nekem a legnagyobb pofonom az élettől az volt hogy megbíztam olyan emberekben, akikben nem kellett volna és szépen vissza is éltek vele. Rá kellett jönnöm hogy kik is az igazi barátaim.
2020. dec. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
7 évesen elküldtek a kisboltba, jöttem hazafelé a szatyrocskámmal, arra biciklizett egy olyan 12 éves forma fiú. Megállt, leszállt a bicikliről, odajött, azt mondta: "Mit nézel?" és egy akkora pofont adott, hogy majdnem elestem, és csak úgy zúgott a fejem. Senkinek sem mertem elmondani, mert úgy éreztem, ha így megvertek, biztosan én tehetek róla...
2020. dec. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy itt most mire gondol a kérdező? Hogy milyen pofonokat kaptunk az élettől, vagy az hogy az életünkben milyen pofonokat kaptunk?? Mert már látok itt ezt is, azt is.
2020. dec. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég nyilvánvaló hogy az élettől kapott pofonokra gondol, csak páran félreértették.
2020. dec. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekként az volt a legnagyobb, hogy hónapokig stresszben kellett élnem otthon, mert szüleim nem tudtak normális, emberi módon elválni egymástól. Napi szinten ment egymás szidalmazása, csapkodása.


Felnőttként az, amikor kiderült, hogy mindketten meddők vagyunk a vőlegényemmel. Ezen segíthet a lombik, bár ugye az sem garancia semmire...

2020. dec. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, hogy az anyám egész életemben felrevezetett azzal kapcsolatban, hogy ki az apám valójában. Felnöttként jöttem rá.
2020. dec. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!