Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kocsim lakásom ?

Hogyan lehetne kocsim lakásom ?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és se kocsim se lakásom sincs és a mostani munkámból nem tudok félretenni de én nem akarok az egész életemben gürüzni hugyért szarért, és jól akarok élni meg minden, nektek hogy sikerült félretenni pénzt ?
2020. júl. 26. 22:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
18 as félreértés ne essék egy 200 300 vagy akár 400 ezer forintos kocsira összetudnék gyűjteni de én olyan szart nem akarok vagy lesz egy normális új vagy pár éves kocsim vagy akkor inkább semmi , nem akarom 20 on éves szakadt autot amit állandóan szervízbe kell vinni meg minden , egyébként te mit dolgozol kint ?
2020. júl. 27. 14:14
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha lakast akarsz, eleve felejtsd el a kocsit, ami folyamatosan veszit az, ertekebol, nyeli a penzt, veges ideig tart, es nelkule is lehet elni. Ha olyan helyen laknal, ahol kocsi nelkul tenyleg nem jutsz semerre, ott meg bagoert van az ingatlan.
2020. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!