Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kocsim lakásom ?

Hogyan lehetne kocsim lakásom ?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és se kocsim se lakásom sincs és a mostani munkámból nem tudok félretenni de én nem akarok az egész életemben gürüzni hugyért szarért, és jól akarok élni meg minden, nektek hogy sikerült félretenni pénzt ?
2020. júl. 26. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Munkából, akármilyen hihetetlen
2020. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Sok munka és takarékos élet, nincs minden nap rendelt kaja, új telefon 3-4 évente, nyaralás max hosszú hétvége, bulika minimális. Az így megtakarított pénz befektetése. Na így 30 éves korodra meglehet mind a kettő, de ahhoz komolyan kell venni, amiket írtam.
2020. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De a mostaniból nem tudok sokat félretenni és kb ezer év mire egy normális kocsira meg lakásra összegyűlne
2020. júl. 26. 22:27
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Elsőt le lehet pontozni, attól még igaza van. Ne szarért hugyért gürizz, hanem fejlődj és keress egyre jobban. Akkor lesz előbb utóbb minden.
2020. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Menj ki külföldre dolgozni
2020. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Tanuld ki az informatikus szakmát, azzal 950 ezer nettót is mekereshetsz később.
2020. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
2 es ez igaz de ez is már milyen értitek hogy az ember egész életében kidolgozza a belét és mikor 30 40 vagy 50 éves korára úgy megteremtette a jólétett akkor már nem tudja élvezni és jönnek a betegségek meg minden , és az ember pont a legszebb fiatal éveit nem tudja kiélvezni mert melózni kell állandóan hogy előrébb jusson jobban éljen meg minden
2020. júl. 26. 22:34
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez régen is így volt. Komolyan nem értem, mit vársz? yhogy vki ad ingyen neked lakást? Vegyél fel akkor hitelt és fizesd vissza utólag, és élvezd, hogy van sajátod.
2020. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy régen is így volt sőt akkor még szarabb volt de akkor is olyan szar ez így hogy ezzel megy el a fiatal éveim
2020. júl. 26. 22:50
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

Lottóztam.

Sokféle módját próbáltam módszereket emberekkel beszéltem akik nyertek kisebb nagyobb összeget.

igazából sok ismerősöm volt szerencsejáték feladó helyekről.

majd egyszer csak elkezdtek jönni a kisebb sikerek.

Első pár ilyenre emlékszem mikor néztem a számokat és Bummmm.

Majd komolyra fordult a dolog de eddigre már beleástam magam ebből éltem csak.

Igazából én csak ezt javasolnám tőke kell hozzá szerencse és tudás ezt sokan elfelejtik.

Vonzásnak is hívják ezt a jelenséget de sokan sokféleképpen nevezik.

Igazából amire sokat gondolsz minden nap vágysz rá megtörténik veled.

2020. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!