Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kocsim lakásom ?

Hogyan lehetne kocsim lakásom ?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és se kocsim se lakásom sincs és a mostani munkámból nem tudok félretenni de én nem akarok az egész életemben gürüzni hugyért szarért, és jól akarok élni meg minden, nektek hogy sikerült félretenni pénzt ?
2020. júl. 26. 22:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10 es igen én is hallottam erről vonzás dologról ,
2020. júl. 26. 23:16
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, egyszerű módszerek vannak erre:


1. ki kell tanulni egy jó munkát

2. szorgalmasan kell dolgozni, nem elszórni a pénzt marhaságokra

3. Normális csajt venni el feleségül, akivel csapatban dolgoztok a közös célokért, és aki nem veri el a pénzed, hanem gyarapítja

4. Nem bedőlni olyan marhaságoknak, mint a lottó és a bevonzás, avgy mi a f.sz, mert azt is elveszted, amit eddig összekapartál

2020. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem jó az állásod, keress jobbat.


Ha nem vesznek fel jobb munkára, gondolkodj el rajta, hogy mit tehetnél azért, hogy jobb munkád legyen.


Milyen nyelveket beszélsz? Ha pl. nem tudsz angolul, tanulj meg, jó melót nem kapsz angol nyelvtudás nélkül.


Ha nincsen diplomád menj el egy főiskolára vagy egyetemre estin vagy levelezőn meló mellett. Nem mintha az a rohadék papír sokat érne önmagában, de egy csomó állást csak diplomával lehet megszerezni.


Pl a bankban, ahol dolgozom, fiókvezető csak diplomás ember lehet. Akármilyen diploma jó. Az előző fónökasszonynak ovónő diplomája volt.


azon gondolkodjál, hogy te mit tudsz változtatni magadon, mit tudsz tanulni, hogy jobb melót kapj.

2020. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
27%

Nem bedőlni olyan marhaságoknak, mint a lottó és a bevonzás, avgy mi a f.sz, mert azt is elveszted, amit eddig összekapartál


Tibike!

Sok ismerősöm heti szinten 100-200 ezredest keres így ritka az olyan hét mikor nincs meg nekik legalább egy százas.

Heti szinten, reggeli korán kelés gyári robot munka nélkül.

Na ehhez szóljál hozzá értelmeset.

Igazából sokan élnek ebből míg nem kerestem ilyen emberek társaságát el se hittem volna.van aki fogadásokból meccsekből van aki lottókból.Határmentén élünk még a szomszédokhoz is átjárunk ott is sok magyar használja az ottani szerencsejátékokat is.

Jómagam is elvagyok belőle amim van az mind ebből van.

Vonzás szerencse meg sokminden kell hozzá de ha még magadban sem hiszel úgy elég nehéz lesz.

2020. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
Persze tippmixre építeni egzisztenciát, ajánlgasd még ezt 14-es. 🤦‍♀️ Mióta világ a világ, az emberek többsége fiatalon csóró, de aki értelmes és tanul, az igenis előre tud lépni. Persze, szar, hogy a fiatal évek gürizésre mennek el, de a fiatalon szerzett könnyű lóvé általában illékony és borzasztó torzító hatása van a személyiségre (ld jutuberek, influenszerek)
2020. júl. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%

Pl ne költs felesleges dolgokra. Haverom is mindig nyafog, hogy nincs pénze, de azért az aktuális csúcs teló kell előfizetéssel részletre, ahogy 15k t sem sajnál egy-egy játékra. Aztán jön az a része, hogy hónap végére tankolni sincs pénze, pedig másik autót akar, de nem gyülik rá sehogy össze...

Elárulom, 27 vagyok és átlagos kétkezi munkásként 140-210 közötti fizukkal 8 év munkaviszonnyal a hátam mögött picit több int 8 millió van a számlámon jelenleg. Ennyit tesz az, hogy arra költök ami fontos, illetve ha valami olyasmi kell pl telefon akkor is inkább választok egy oylan modellt ami ár / értékben számomra megfelelő, nem arra kell hogy simerősök előtt mondhassam hogy nézd fél millás telom van - de még fizetem - .

2020. júl. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, én is ezeken gondolkodom minden héten kb. Pacsi.
2020. júl. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

Fiatalon kulfoldi meli, 21 evesen bekoltoztem a sajat házamba.

Ha a mostani melodbol meg egy szakadt opelt se tudsz megvenni, akkor eleg rossz melod lehet.

2020. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
12 13 16 os válaszoló köszönöm a tanácsokat , ment a zöld :-)
2020. júl. 27. 14:07
 20/22 A kérdező kommentje:
17 es én sajna minden nap ezen agyalok de van hogy óránként 😬
2020. júl. 27. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!