Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmondtam a kolleginának,...

Megmondtam a kolleginának, aki 22 évesen 1 éve dolgozik csak a cégnél, hogy a menstruációs/magánéleti bajaival ne álljon neki hisztizni, meg sóhajtozni a munkahelyen. Ha folytatja, akkor célszerű lenne kirúgatnom a főnökkel? Elég jóban vagyok vele.

Figyelt kérdés
Utálom az olyan nőket, akik azért, mert havonta néhány napot fáj a hasuk, flegmán válaszolnak, vagy csak simán hisztis fejet vágnak a munkahelyen.
2019. dec. 19. 12:40
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:
67%
És mi van, ha fél óránként jár WC-re? Az jobb lenne, ha az erős vérzése miatt végigvérezné az irodát, mert téged zavar, ha betétet/tampont cserél?Meg ha fejeket vág? Mit zavar az téged, de tényleg? Jó mondjuk egyet értek, az asztalrugdosás kicsit sok.. Ne figyelj rá, és kész. Gondolom senki sem problémázik az irodában rajtad kívül ezen...
2019. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
9%
Ez a kérdés szerintem kamu.
2019. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
31%
Hát elég kamunak tűnik, el is tűnt a kérdező...
2019. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon ismerős ez a téma. Ezek a kérdezői válaszok is. Nekem endometriózisom lett. Két hetente nagyon rosszul voltam. Egy ilyen stílusú nő, mint a kérdező ki is rúgatott. Gondolhatjátok, hogy milyen főnök volt az ilyen, akit ezzel meg lehetett győzni, hogy emiatt rúgjon ki. Persze élik világukat, hülyére keresik magzkat. Minden szuper az életükben. De én hiszem, hogy egyszer visszakapják...
2021. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!