Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmondtam a kolleginának,...

Megmondtam a kolleginának, aki 22 évesen 1 éve dolgozik csak a cégnél, hogy a menstruációs/magánéleti bajaival ne álljon neki hisztizni, meg sóhajtozni a munkahelyen. Ha folytatja, akkor célszerű lenne kirúgatnom a főnökkel? Elég jóban vagyok vele.

Figyelt kérdés
Utálom az olyan nőket, akik azért, mert havonta néhány napot fáj a hasuk, flegmán válaszolnak, vagy csak simán hisztis fejet vágnak a munkahelyen.
2019. dec. 19. 12:40
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Munkában nincs empátia. Gerinc megvan, vérnyomás tökéletes, otthon pedig nem volt a verés divat. :)
2019. dec. 19. 13:57
 22/54 anonim ***** válasza:
76%

A munkatársad legalább csak havi pár napon köcsög, te viszont egy igazi világi tahó büdös paraszt vagy.

21L

2019. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

"21L"


Ebből már lehetett sejteni a mondatod tartalmát. Nem kellett volna fáradoznod, vagy látatlanul szolidaritást vállalni hasfájós sorstársaddal. :-)

2019. dec. 19. 14:04
 24/54 A kérdező kommentje:
Azért az még mindig nem semmi, hogy mennyire nem képesek az emberek felfogni a probléma forrását. Lehet, hogy bele kellett volna a kérdésleírásba írni, hogy érzelmi alapú válaszokat nem várok?
2019. dec. 19. 14:05
 25/54 anonim ***** válasza:
83%
A problema forrasa te vagy.
2019. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Az értelmi problémákkal küzdők kedvéért: A cégnél nők is dolgoznak, és nyilván a havi problémáik nekik is megvannak, mégis képesek normálisan dolgozni és a felsorolt problémák egyike sem érvényes rájuk.
2019. dec. 19. 14:10
 27/54 A kérdező kommentje:
:-)
2019. dec. 19. 14:28
 28/54 anonim ***** válasza:
84%
De miért foglalkozol vele? Sz.ard le és kész. Vannak rosszabb munkatársak is, mint egy menstruáló nő. Nem is értelek.
2019. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Mert amikor megjön neki, akkor rúgdossa az asztalt, ásítozik úgy, hogy azt is látni, mit reggelizett, sóhajtozik szándékosan hangosan, fél óránként mosdóba jár, flegmkán válaszol a munkával feltett kérdésekre.
2019. dec. 19. 14:45
 30/54 anonim ***** válasza:
71%
#35 semmi közöd hozzá. nem tudod milyen a menstruáció, úgyhogy légyszi ne próbálj úgy tenni mintha tudnád, és főleg ne tegyél megjegyzéseket. az asztalrugdosás meg tudom érteni, hogy idegesítő lehet, de az hogy ásítozik? miért foglalkozol vele? meg hogy ki hányszor megy wcre. neked is lehet hasmarsod, akkor téged is rúgasson ki valaki?
2019. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!