Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmondtam a kolleginának,...

Megmondtam a kolleginának, aki 22 évesen 1 éve dolgozik csak a cégnél, hogy a menstruációs/magánéleti bajaival ne álljon neki hisztizni, meg sóhajtozni a munkahelyen. Ha folytatja, akkor célszerű lenne kirúgatnom a főnökkel? Elég jóban vagyok vele.

Figyelt kérdés
Utálom az olyan nőket, akik azért, mert havonta néhány napot fáj a hasuk, flegmán válaszolnak, vagy csak simán hisztis fejet vágnak a munkahelyen.
2019. dec. 19. 12:40
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
76%

De egy bunko paraszt vagy.

Na de semmi baj, a karma majd visszacsap

2019. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
64%

#11

Nem baj, a következő trollkérdésében majd kiírja, hogy jaaaaj ő nem kell senkinek, nem tetszik a nőknek, pedig ő milyen jó ember...

2019. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy Te olyan fontos, mint amilyennek hiszed magad.
2019. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
80%

Egy kollegina sóhajtozik és ez téged zavar.


Micsoda problémák...

2019. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
79%
na jó hagyjuk, a kérdező egyértelműen provokálni próbál
2019. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim válasza:
74%

Itt aztán megy a nőgyűlölet ezerrel... Hihetetlen hogy még mindig vannak köztünk ilyen gondolkodásmódú "emerek".


A kérdezőnek meg annyit, róbáljátok csak meg kirúgni ezzel az indokkal, remélem jól be is pereli az egész céget és leszaggat pár millát rólatok...


Katasztrófa merre halad ez a világ.

2019. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
67%
Büszke lehetsz magadra remélem egyszer téged fognak kirúgni hiába vagy nagy pozícióban úrnak/úrhölgynek születni kell ;)
2019. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
74%
Heteske vagyok. Nehogy mar te akard nekem megmondani, h mikor nyugodjak le es mikor nem. Nezzenek mar oda. :D az meg, h egy legterben vagy vele semmit se jelent. Olyan arcot vag amilyet akar. Egyenlore meg a fonok csicskaja vagy es nem a fonok. A fonok donti el, h szeretne e ilyen kollegaval dolgotni. Illetve te is eldontheted: felmondhatsz. Amugy meg ia ertem, h miert beszelnek veled flegman. Inkabb orulj, h egyaltalan hozzad szolnak. Egy fonoknek nyalizo kissebbsegi komplexusos patkany vagy, ne csodalkozz, ha leneznek. :D
2019. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Nem nyalizok vele, hanem kb. a haverom. Tudod, a kapcsolatokkal lehet jövőt építeni, majd 30 felett megérted. ;)

Mellesleg a világ minden kincséért sem cserélnék veled, remélem, az egeket verdesi a vérnyomásod, mert ha tetszik, ha nem, jó kereset, jó főnöki viszony és 100%.ig stabil karrier áll mögöttem, míg neked.. hát.. valami biztosan. ;)

2019. dec. 19. 13:48
 20/54 anonim ***** válasza:
66%
Gerinc? Empatia? Nem vagyok egy lelki roncs akit vertek otthon es most a karrierbe menekulok? A vernyomasod pedig neked kezd itt emelkedni ahogy latom, nyusziful :D
2019. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!