Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmondtam a kolleginának,...

Megmondtam a kolleginának, aki 22 évesen 1 éve dolgozik csak a cégnél, hogy a menstruációs/magánéleti bajaival ne álljon neki hisztizni, meg sóhajtozni a munkahelyen. Ha folytatja, akkor célszerű lenne kirúgatnom a főnökkel? Elég jóban vagyok vele.

Figyelt kérdés
Utálom az olyan nőket, akik azért, mert havonta néhány napot fáj a hasuk, flegmán válaszolnak, vagy csak simán hisztis fejet vágnak a munkahelyen.
2019. dec. 19. 12:40
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
59%
Inkább mentél volna lapátolni jobb lenne mindenkinek
2019. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
60%
Nem sikerült befűzni, igaz?
2019. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is ez jutott eszembe csak nem akartam írni. Ilyen kérdéseknél általában mindig az derül ki, hogy a pasinak nagyon bejön a nő. Itt az érződik hogy bepróbálkozott de nem jött össze neki és ezért most a menstruációja miatt ki akarja rúgatni. Mert ha tényleg valamit ártana a munkahelyen vagy manipulálna embereket azt megérteném.
2019. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Aranyos volt a spekulálós kommenteket olvasgatni. Tényleg papucsállatka szintjén vannak a femináci Gyakorikérdések válaszadók. :)
2019. dec. 19. 18:21
 45/54 anonim ***** válasza:
55%
Ja mert te tökéletes vagy kérdező
2019. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen munkatarsakat en is rühellek akik azt is az orromra kötik mikor meddig mettöl, mekkora mennyisegü vert nyomnak ki es tölem kerdezi atazott vagy sem. Munkahelyen kollegtol.

Masnak meg a tenyere izzad mindig.

Harmadik fejfajos.

Van empatiam, nem arrol van szo.

Csak hagynànak màr békén ilyenekkel. En dolgozni mentem be nem màsnak a tamponjarol beszelgetni.

2019. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
72%

Te hülye vagy kérdező már ne is haragudj. És mit szólnál ha téged meg azért rúgnának ki mert prosztata gondod van és állandóan a wc-re járnál. De amúgy már kezdem azt hinni az irói stílusodból hogy nő vagy és megorroltál a kollegina nőre valamiért.


Vélemény egy papucsállatka nem feminista nőtöl aki szintén szokott hasgörcsölést érezni minden hónapban egyszer.


Te meg hímsoviniszta vagy aki utálja a nőket és nem tiszteli.

2019. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező nem azért de hogy hozza ezt szóba a hölgy hogy lassunk már tisztán. Odamegy és rádakaszkodik, és részletezi. Vagy türelmetlenebbül kérdezel vmit munka ügyben és mikor csak morcos fejjel néz letolod és utána ő elmondja hogy fájdalmai vannak éppen. Mert nagyon nem mindegy hogy valaki panaszkodik mint a 48-as amit írt vagy szimplán a szövegkörnyezetből adódóan a hölgy jobnnak látja ezt tudomásodra adni hogy ne értsd félre.
2019. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
56%

Nem "feminacizmusrol" van szo, hanem szimplán kifejlett eq-val rendelkező emberek jogos felhaborodasarol. Ezt egy normális ember nem tartja helyesnek 😉

Sajnállak, őszintén, rettenetesen buta vagy, az empátiád nem igazan fejlődött ki. Apropó inkabb legyek "feminaci" mint ilyen rosszindulatú bunkó.

Sad, all love

2019. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
48%
I love you Kérdező ♥♥
2019. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!