Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmondtam a kolleginának,...

Megmondtam a kolleginának, aki 22 évesen 1 éve dolgozik csak a cégnél, hogy a menstruációs/magánéleti bajaival ne álljon neki hisztizni, meg sóhajtozni a munkahelyen. Ha folytatja, akkor célszerű lenne kirúgatnom a főnökkel? Elég jóban vagyok vele.

Figyelt kérdés
Utálom az olyan nőket, akik azért, mert havonta néhány napot fáj a hasuk, flegmán válaszolnak, vagy csak simán hisztis fejet vágnak a munkahelyen.
2019. dec. 19. 12:40
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
88%
Kirugatni ezért parasztság lenne viszont azt mondhatod neki hogy fogja vissza magát ha ilyenkor hisztis.Nő vagyok tudom mennyire szar ilyenkor és inkább csinálnék bármi mást minthogy melozzak ,de ez miatt nem büntethetek mást mert nekem rosz.
2019. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
91%

Ha a főnököd egy menstruáló nőt "hiszti" címén alapból kirúg, mert te felnyomod nála, akkor a főnököd alkalmatlan főnöknek, te pedig egy nagyon szemét alak vagy.


A főnöködnek, ha jó főnök, négyszemközt kéne tárgyalnia a kolleginával a bajairól, vagy mindkettőtöket bevonni a probléma megoldásába.

2019. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
90%
Ezért csiporogsz? Akkor most képzeld el, hogy a menstruáló, hisztis nő a főnököd aki bármikor kirúghat...
2019. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal egyszerűbb lenne nem problémát gyártanod egy hisztisnek tűnő fejből. Kerüld el a kolléganőt.
2019. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
79%
A hormonális hullámzásoknak egyénenként eltérő, de esetenként jelentős hatása van a lelki jelenségekre, ezért a "hisztizés" nőknél elég gyakori. Férfiak ezt szinte meg sem értik.
2019. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%
A flegman valaszolas meg oke, de hogy mi a ku.dva isten kozod van ahhoz, h milyen fejet vag?! Azert allitsal mar magadon, kine hiszed te magad? Masreszt meg nalunk nem csak akkor voltak flegmak a munkatarsak amikor epp megvolt nekik es egyiket se rugtak ki. Kicsit tul sokat kepzelsz te magadrol, ugyan olyan senki vagy a cegnel, mint akit epp ki akarsz rugatni. Magadat szerintem ne jarasd le a fonoknel ezzel a baromsagoddal, meg ha annyira joba is vagy vele. Undorito fereg
2019. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Nyugodj le heteske, és az a közöm hozzá, hogy kicsi az iroda, és mindenkit látni. A főnök jobbkezeként pedig elég nagy a beleszólásom a dolgokba. És nem, nem érezném magam rosszul azért, mert egy hisztis, havibajos kislánykát elküldünk a cégtől. Itt munka folyik.
2019. dec. 19. 13:10
 8/54 anonim ***** válasza:
58%

“Csak azert mert par napot egy heten faj a hasa”

Anyad pi...jat azt!

Siman lehet hogy endometriozisa van, ami sokkal nagyobb fajdalmakkal jar, olvass csak utana, te lekezelo pa..szt. Komolyan az agyam eldobom. Attol kevesbe kell tisztelni valakit mert menstrual, vagy epp hisztizik? A hisztit tudni kell kezelni, nem pedig egybol anyuci szoknyacskaja ala bujni, mert nem tudod megoldani a sajat problemaidat. Hagyd ott a munkahelyed, huzz el ferfiak koze es nem lesz ilyen gondod. Kivanom b......g hogy csak hisztis nok vegyenek korul eleted vegeig!

2019. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
78%
mekkora bunkó vagy kérdező. ha anyádat rúgatnák ki a menzesze miatt, azzal is egyetértenél?
2019. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Ha menstruál de egyébként normálisan elvégzi a munkáját, ne rúgják ki.
2019. dec. 19. 13:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!