Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmondtam a kolleginának,...

Megmondtam a kolleginának, aki 22 évesen 1 éve dolgozik csak a cégnél, hogy a menstruációs/magánéleti bajaival ne álljon neki hisztizni, meg sóhajtozni a munkahelyen. Ha folytatja, akkor célszerű lenne kirúgatnom a főnökkel? Elég jóban vagyok vele.

Figyelt kérdés
Utálom az olyan nőket, akik azért, mert havonta néhány napot fáj a hasuk, flegmán válaszolnak, vagy csak simán hisztis fejet vágnak a munkahelyen.
2019. dec. 19. 12:40
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
41%
Van párod?
2019. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
68%
Beszéld meg vele normálisan ha gondod van vele ne itt írogas hogy kírugatod mert téged kéne
2019. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy te nagyképű egy kicsit? Ha a kérdésed valós, akkor te nagyot fogsz még koppanni, mert megvagy róla győződve, hogy neked biztos helyed van, és a főnök jobbkeze vagy.


Ugyan mivel rugatnád te ki a csajt? Azért mert bepuncsoltál a főnöködnek -ha ő normális- még nem fog kirúgni a kedvedért senkit, csak mert téged zavar, hogy ásítozik, meg sóhajtozik. Először talán a nővel beszéld meg a dolgot négyszemközt, felnőttek módjára.

Kérd meg, hogy ne rúgdalja az asztalt, és viselkedjen normálisan, nektek is vannak problémáitok, mégsem flegmáztok. Ennyi. Ha nincs változás akkor lehet szóvá tenni a főnöknek.

2019. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező hidd el van akinek menstruáció ideje alatti első két napba nagyon szokott fájni, van akinek nem, nehéz mosolyogni miközbe görcsöl az ember hasa. Én is morcos fejel szoktam nézni. Ha a magánéleti probléma csak a menstruációt jelenti neked.

De kiváncsi lennék hogy hogyan néznél te is ha nő lennél miközben menstruálsz és éppen görcsöl a hasad és dolgozol és éppen mosolyognod kéne, de valójában morcos a fejed és így tudod csak leplezni a hasgörcsöt mert kellemetlen lenne ha mindenki kérdezgetné hogy mi van.


Mert mégiscsak a magánügyünk a menstruáció nem? Valahogy lepleznünk kell hogy ne kerüljünk számunkra kellemetlen helyzetbe ahol mindenki furcsán nézne ránk.

2019. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
57%

Te egy nagyon "okos" vagy kérdező.

Nem is érzem hogy mit keresel ezen a munkahelyen.

Ennyi ésszel a tudósok között lenne a helyed

Mire vársz kérdező,? Szuper okos kérdező.

2019. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
39%
Én csak elképzeltem a jövőbeli barátnőjét. 🙂
2019. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

Minek képzelnél jövőbeli barátnőt, amikor majdnem egy teljes évtizede van egy tündéri párom? :)

Szeretnéd azzal nyugtatgatni magad, hogy "biztosan magányos, biztosan nincs jóban a főnökkel, biztosan valami baja van", de megnyugtatlak, egyik sem áll fent ezek közt. :-)

2019. dec. 19. 15:53
 38/54 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy van annak valami különösebb oka, hogy lenézed a fiatal nőket?

Rajtad kívül mást is zavar? Alkalmas a munkájára? Akadályoz a téged a munkában, hogy fejeket vág? (Ha igen, akkor te alkalmas vagy a munkádra?). Van bármi szakmai oka annak, hogy ki akarod rugatni?

Mert ennek úgy kéne működnie, hogy ha téged zavar a viselkedése akkor szépen odamész hozzá és elmondod neki, hogy "Kérlek Julcsi ne sóhajtozz és vágj hisztis fejet mert irritáló egész nap ilyen légkörben dolgozni".

Azt viszont igen nevetségesnek találom, hogy 30+ évesen, mint említetted ennyi teljesítménnyel a hátad mögött, nem tudsz mit kezdeni egy "hisztis" kolleginával ezért inkább kirúgatnád.

2019. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
38%
Hej kérdező szerintem csak fáj a tököd ezért vagy ilyen ideges a munkahelyen.
2019. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
64%
Valóban tündéri párod lehet, ha ezt elviseli. A kommentek időpontjai alapján órák óta pörögsz a semmin. :)
2019. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!