Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Segítség!! Help me!

Mit tegyek? Segítség!! Help me!

Figyelt kérdés

6. osztályos vagyok és így év végére szinte az összes barátom ellenem fordult.Van egy aki mióta ''nagylány'' lett azóta teljesen meghülyült,mert bármit mondok viccet csinál belőle és van egy unokatestvére ő is osztálytársam ő pedig alapól el van kényeztetve. Ők ketten két kis cs*tri. Van egy harmadik aki egész évbe pikkel rám és gőzöm sincs h miért és az a pláne hogy a legjobb barátnőmet ellenem beszéli.

A legnagyobb baj hogy emiatt állandóan feszült vok és ezért a szüleimmel is csak veszekedek valamint a jegyeimet is lerontottam. Mindig kérdem a " barátnőimet" h mi a bajuk de nem mondanak semmit.Mit tegyek?????? Légyszi nagyon fontos !!! Mert már a legjobb barátnőm is hazugságokat talál ki a harmadik személy miatt.


2013. máj. 31. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
keress új barátokat és őket sz@rd le.
2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h dunántúl kis faluban lakok és nem nagyon tudok új barátokat szerezni.
2013. máj. 31. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Tipikus általános iskolai probléma. Nekem is voltak anno ilyen osztálytársaim,akik az "legjobb barátnőmet" ellenem hangolták. Nos,aki állítólag a legjobb barátod,és nem neked hisz,az nem barát. Én is magasról tojtam a fejükre. 25/N
2013. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nos,kérlek a legjobb barátnőd úgy néz ki már nem a legjobb barátnőd.Figyelj,a lányokkal én sem értetem meg magam,mert állandóan az ment hogy ki csinosabb meg hasonló hülyeségek(és ez mindig így lesz),így mivel nekem is szükségem volt haverokra egyre jobban inkább a fiúkkal kezdtem el barátkozni és sokkal jobb is volt,mert náluk nem volt ilyen ellenségeskedés (legalábbis felém).Emiatt persze a többi csaj mindig ki volt akadva,de engem már nem érdekeltek.Azóta is jobban kijövök a fiúkkal és pasizásnál előny ha ismered a férfi agy működését ;) de persze csak később,még nem!Ezzel még ráérsz :D
2013. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk év eleje óta a két kis cs*tri barátkozik a fiúkkal.mivel idén újosztályfőnököt kaptunk megpróbált minket kibékiteni de neki se sikerült.
2013. máj. 31. 20:46
 6/7 anonim válasza:
Gondolom vannak mások is a suliban,keress barátokat,haverokat más osztályból.A riherongyokkal meg nem foglalkozz.....felesleges miattuk beparáznod.Ne vegyél róluk tudomást,ha beszólnak ne hagyd magad,igenis állj ki magadért!Ha észreveszik hogy nem vagy elveszett bárányka egyből leszállnak rólad,de amíg látják hogy gond nélkül alázhatnak,addig kapnak is az alkalmon!csak keményen,de finoman!
2013. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szüleim azt szokták mondani h ne foglalkozzak vele mert ha ltják h nem idegesít akk megunják. De am köszi a válaszokat naon hasznosak és várom a tovabbi tippeket ha tudtok még valamit
2013. máj. 31. 21:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!