Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? :/

Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

új helyre költöztünk nyáron, és kb most jutottam el arra a pontra, hogy már majdnem mindenki ismer.. és a falu "jobb" fiúin kívül a "rosszak" is már barátkozni akarnak velem. Az egyik közülük nagyon tetszik ( és már ő is utalt rá, hogy bejövök neki), de tudom hogy miket szoknak csinálni a baráti körön belül, ezért nem nagyon reagálok nekik a közeledésükre (pl. kihívnak sétálni, vagy elhívnak moziba,kocsmába) de viszont az a srác helyes, és nem tudom miért de vonzódom hozzá.. szerintetek barátkozzak velük? Vagy elfogadjam ha kihívnának?

16/l



2013. máj. 31. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozz velük,de bizonyos határokon belül Egy rossz társaság könnyen azzá tehet téged is....
2013. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak legyél nagyon óvatos: új hely, pletyka... Olvasd el erről a témáról az alábbi, érdekfeszítő könyvet: Jay Asher Tizenhárom okom volt
2013. jún. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

pont 1 hete fejeztem be ezt a könyvet:)

2013. jún. 1. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit nem ér egy "helyespaseeee" hogy utána te legyél mások szemében a "falur.ibanca" már bocs...
2013. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ha barátkozok velük akkor mért lennék a falu r.banca?
2013. jún. 1. 11:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!