Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek nagyon idegsítő?

Mit tegyek nagyon idegsítő?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm i évvel fiatalabb nálam és azt hiszi hogy ővé az egész világ és hogy rajta is uralkodik van amikor jól eltudunk beszélgetni de akkoris ha véletlenül olyat mondok akor már olyanokat mond h a haja égnek és legszívesebben el küldeném a pic...ba de nem teszem.. amikor valamiért nem egyezünk akkor is mindig ő megy ki győztesen holott nekem volt igazam pl: múltkor voltunk kajáldába és kértem sültkrumplit nem elvitelre aztán kihozták ettünk 5 perc és mondta h akkor megyünk mondom én hát miért nem úgy volt h itt esszük meg stbstb nem elvitelre kértem erre ő letámadott h de hallotta hogy azt mondom közbe és már csak jobban tudom hogy mit mondtam.! továbbá még faceboon k-...a nagy szája van de ha valami ismeretlen környezetbe kerül egy árvva kukkot sem mer szólni. ugye én új suliba kerültem és hát beszélgettünk hogy ő is oda akr jönni úgy csinál mintha ő már jobban tudná a dolgokat mint én meg stb. álszent stb.. és mindig veszekedések után MINDIG nekem kell bocsánatot kérni mikor én tőllem kéne .. bocsánat ha nem túl érthetően írtam le a kérdést siettem a válaszokta előre is köszönöm!

2012. nov. 6. 20:36
 1/10 anonim válasza:
írd meg inkább a leckédet
2012. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi az értelems választ! (N)
2012. nov. 6. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress más barátokat is, ne csak vele foglalkozz. Nem tudom hogy hány évesek vagytok, de reméljük majd kinövi.
2012. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ne barátkozz vele ha irritál, a barátok nem irritálják egymást.
2012. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

csak én nem értem, hogy mi volt a sültkrumplival?

ha lehet átfogalmaznád kérdező?

2012. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha pl. valaki azt mondja erre, hogy a nők ilyenek, az oltári nagy hülyeség. Ha már nagyon kikészít, akkor hagyd el, mert ő tényleg hisztis. Ilyenek az öregek szoktak lenni, a “bogaras öregek“ ...Vagy próbálj vele beszélni erről, vagy a másik. Ez így szerintem nem normális, pedig én is nő vagyok.
2012. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
annyi volt hogy be mentünk egy kajáldába és én kértem egy adag sültkrumplit (melettem volt ő is ) kérdezte a lány hog itt esszük meg vagy elvisszük erre én mondtam hogy itt esszük és még rááis néztem hogy az úgy jó e neki? erre esszük kb 5 perce és egyszer csak fellpattan és kérdezi hogy na megyünk? Mondom hogyy hát miért nem elvitelre kértük és erre ő elkezd pampogni hogy hát dehogynem mert én azt mondom amikor kérdezte a csaj meg stb..basszus én már csak jobban tudom h mit mondom és mit nem.. -.- itt lett elegem belőle de nagyon amúgy köszönöma válaszokat!
2012. nov. 6. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:

bocs, de káprázik a szemem, miért nekem kell beosztani a mondatokat, hogy hol kezdődnek, meg hol vannak a vesszők


tessen szakítani/összeveszni, mittudomén, hogy te is lány vagy-e

2012. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs de alsó tagozatban nem írtam így, ahogy te. Ne haragudj de nem vagyok hajlandó elolvasni.
2012. nov. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó puncija lehet ha elviseled. Ha van eszed meg fogod csalni.
2012. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!