Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » ő az lb? Mit tegyek?

ő az lb? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly lb volunk de nyáron alig beszéltünk.Most ha hívom ugy érzem le akar rázni.A suliban ha mások ott vannak akkor alig szól hozzám.

2012. szept. 30. 12:17
 1/5 anonim válasza:
94%
Szerinted ez egyáltalán B? Mert szerintem távoli ismerős, max. Fogd fel és fogadd el, hogy dobtak.
2012. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző válaszolónál a pont.Hagyd a fenébe,és keress igazi barátnőket!
2012. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az az lb és a B?
2012. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem kérdezz rá,nem tudhatod...ha úgy tesz mintha nem értené, akkor nem is barát.LB-legjobb barát B-barát
2012. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy egyben hátrtáltat is.mivel egyszer kérdeztem tőle mobilon a leckét mert hiányoztam az óráról és csak annyitt mondott hogy dolgozat lesz.De az volt a dolgozat hogy az előző órán lediktáltak egy szöveget és azt kellett kívülről megtanulni és leírni.Ezért eggyes lett.De a baj hogy nem merem megkérdezni mert szerintem letagadná.
2012. okt. 4. 18:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!