Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány évesen jöttél rá, hogy...

Hány évesen jöttél rá, hogy barátság sem létezik, és csak magadra számíthatsz?

Figyelt kérdés
aug. 3. 12:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Mindig is tudtam. De sajnos az ember állandóan csalódik, amint bízni kezd.
aug. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Sznfctm válasza:
Szerintem ma már ne hallgass több GWMet. :D
aug. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Senior Séf ***** válasza:
65%
Amikor csalódsz egy barátodban, nem ő a hibás, hanem te, a hibásan felállított elvárásoddal.
aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A barátság a legtartósabb dolog a világon
aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 dorje1234 válasza:
100%

Én 56 vagyok, de még nem jöttem rá.

Ez nem túl okos kérdés, mert már alapban feltételezi, hogy nincs barátság.

Neked lehet, hogy nincsenek barátaid, ez lehet pech, mert nem találkoztál a megfelelő emberekkel, lehet a te személyiséged miatt, mert nem megfelelően kezeled őket, csak te tudod eldönteni melyik, csak ne hazudj magadnak.

De barátság létezik, épp csak nem arról szól, hogy bármit elvárhatsz tőlük, és ha nem, akkor örihari, hanem arról, hogy ismeritek egymás gyengéit, erősségeit, és nem az elvárásaitokhoz akarjátok alakítani a másik embert, hanem a kapcsolatotokat az egyéniségekhez.

Kb. olyan, mint a jó házasság, csak szex nélkül. ( Vagy kevesebb szexszel :-D )

aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Létezik de igen ritka. Azok a felszínes ismeretségek amitől valamilyen előnyt remél a "barátom" azt persze gyakori. A felszínes barátság mindig pozitív visszajelzéseken alapul, a kritika megrengeti. Nekem egy barát bármit, bármilyen stílusban mondhat mer tudom hogy jót akar. Voltak barátaim akiknek beolvastam és azonnal megszakadt, de nem sajnálom, nem akarom megmenteni. Persze mindig elnézést kértem amiért túl mentem a határon.
aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!