Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult màr hogy valaki...

Előfordult màr hogy valaki rosszul bànt veletek,megszakította a baràtsàgot és utàna megbànta?

Figyelt kérdés
Mi volt ennek a története?
2023. okt. 7. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
#3 Érdekes történet ez, konkrétan egy ingyenélő beszélt nektek arról, hogy ti nektek elb@szott az egyébként teljesen normális életetek, amikor ő már akkor elb@szta, hogy nem foglalkozott azzal, hogy milyen csávóval költözik össze. Én egy arrogáns csövest nem engedtem volna a saját lakásom küszöbéig sem. Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak igen, vannak ilyen félrement barátságok,ahol később az egyik fél megbánja a tetteit, de ez is inkább gyermekkorra, kamaszkorra jellemző, a felnőttek azért már legtöbbször átgondolják mielőtt tesznek valamit.
2023. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
Anno a legjobb barátnőm. Kiderült, hogy a pasija a volt nőjéhez kacsintgat vissza, ezért ő 'véletlenül' teherbe esett, hogy mindenképp őt vegye el a fickó. Én nem tapsikoltam a döntése hallatán, őszintén megmondtam, hogy szerintem nem helyes amit tesz és hogy attól, hogy ott a gyerek, a pasas még simán csalhatja a volt nőjével. Na akkor behisztizett és megszakította velem a kapcsolatot. 1 év múlva írt, képet küldött a gyerekről, rinyált egy sort hogy mennyire megbánta, hogy így vállalt gyereket, most ott van bezárva a világvégi faluban a gyerekkel míg a férje éli világát, nem mellesleg lennék-e a gyereke keresztanyja...hát elküldtem a fenébe.
2023. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, volt, miután az "új barátainak" már nem kellett.


Akkor nagyon tepert volna vissza. Így járt, nem vagyok idióta, ha kétéven keresztül masszívan tojt a fejemre az "új barátnők" miatt, akkor se kelljek neki, amikor egyedül marad.

2023. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen,ugy latszik egyes embereknel ez belefer.Uj baratok vagy feleled egy tarsasag akkor hanyagoljuk a regi vagy regebbi baratnot.Es ha azok azt teszik vele amit o a masikkal akkor jonne vissza.Vagy ha rossz passzban van visszaemlekeznek a regi baratra.
2023. okt. 10. 18:45
 15/15 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnők voltunk egész gimi alatt, majd utolsó évre teljesen kifordult magából (előtte is voltak hasonló megmozdulásai, de korántsem annyi és akkora volumenűek); féltékenykedett más barátaimra, egyre több szarkasztikus és nem kívánatos megjegyzése volt felém, majd egy ponton túl, versengeni kezdett velem.

Nekem ez mind sok volt, szóval eleinte óvatosan, majd mikor az nem használt, konkrétan megmondtam neki, hogy ez így nincs rendjén, amiből mindig veszekedés lett. Az egyik alkalmával pedig hozzám vágta, hogy többet nem akar velem beszélni, és azzal meg is szakadt mindennemű kommunikációnk.

1 év sem telt el, mikor rám írt, hogy hiányzom neki, legyen minden olyan, mint rég. Akkor már egyetemisták voltunk, úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, biztos megváltozott jó irányba, de nem. Pár napba sem telt, előjöttek a régi gondok, aztán akkor már én mondtam ki, hogy ennyi volt.

2023. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!