Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult màr hogy valaki...

Előfordult màr hogy valaki rosszul bànt veletek,megszakította a baràtsàgot és utàna megbànta?

Figyelt kérdés
Mi volt ennek a története?
2023. okt. 7. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk, hogy utólag ki mit bánt meg.
2023. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy tudomasod volt rola vagy kozolte
2023. okt. 7. 20:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkori barátnőm.


Családtagként volt kezelve nálunk, az ő családja nagyon balhés volt, őt hol a nagyszülei, hol az apja testvére vette magához, mert a szülei nagyon durván ölték egymást meg a két gyereket is.


Nagyon jóban voltunk, igazából én mindig úgy gondoltam, hogy ez a barátság életünk végéig ki fog tartani.


Középsuli végefelé kezdett megváltozni, összejött egy sokkal idősebb fickóval, aki megkérte a kezét, na onnantól én le voltam ejtve. Nem érdekeltem se én, se a suli, se a korábbi hobbijai, sőt. Ha beszélgettünk is nagyritkán, mindenért hülye voltam, meg gyerek, mert hát neki vőlegénye van, innentől ő felnőttnek hitte magát.


Érettségi előtt otthagyta a sulit, átment egy másik képzésre, de utána se nézett, hogy ott nem lesz érettségije, nagyot koppant, de akkor is azt vitte, hogy ő csinálja jól, mindneki más, főleg én, hülyék vagyunk hozzá képest.


Egy idő után már nem is kerestük egymást, anyámat még néha felhívta, ha valami baja volt, de mivel ő se értett vele egyet, egy idő után őt se kereste már. Engem lefoglalt az érettségi, aztán az egyetem első hónapjai, lett egy párom, tök jól éreztem magam.


Télen keresett meg, h találkozzunk, elhagyta a vőlegényét, mert kb minden pénzüket felélte hülyeségekre, de hogy dolgozni nem akart, csak néha valami alkalmi dolgot. Pár napra befogadtam az albérletembe, de nem volt jó a hangulat, mert ugyanúgy osztotta az észt, hogy én mennyire elbaszom az életem azzal, hogy egyetemre mentem és mellette dolgozom, ahelyett, hogy úgy mint ő, mindenféle végzettség nélkül, de dolgoznék kb szrérhugyér. Aztán elkezdte ekézni a párom, hogy semmirekellő, mi az, hogy egyetemista, azok semmit se csinálnak, de úgy, hogy a párom pl neki is hozott pizzát, mikor mi együtt akartunk lenni.


Utána hazaköltözött az anyjához, de írogattunk egymásnak még egy ideig, mondta, hogy milyen jó, hogy megint tartjuk a kapcsolatot, de én annyira nem voltam odáig, mert minden beszélgetés vége az volt, hogy én hülye vagyok és elbaszom az életem.


Lett megint valami fickó, akivel kiment külföldre, az is megkérte a kezét, de az is lopott tőle, mindenét kb, úgy szöktette haza valami ismerőse külföldről, mert útra se volt pénze.


Azóta is úgy gondolja, h én basztam el az életem, két diploma, munka, férj, család, lakás stb, ő meg mint kamaszként költözik az apja-anyja-nagynénje között ideoda attól függően kivel nem ölik egymást. A környéken dolgozik egy összeszerelős gyárban, meg mindig posztolgat facere, hogy munkát keres, mert ez így nem élet, de ha találkozunk, szarozik mindent, hogy mennyire gáz az életem...


Nah hát nekem ez nem hiányzik.

2023. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Olyan nem volt, hogy kiderült volna.

Én egyébként, magamból kiindulva nem hiszem, hogy van ilyen.

2023. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem elofordul azert vagyok kivancsi tapasztalatokra
2023. okt. 7. 20:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, de pl a 3-as esete sem úgy tűnik, hogy megbánta volna az illető.
2023. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen,igaz lehet valaki visszater vagy visszaterne de nem banja meg
2023. okt. 7. 20:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy van vele de én azzal aki úgy bánik velem ahogy nem érdemlem nem tartok többet kapcsolatot,nem beszélek vele
2023. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tisztáztuk, mert lehet, hogy félreértettem.

A volt barátod szakította meg a kapcsolatot és ő bánta meg, vagy te szakítottad meg és te bántad meg?

Én az elsőre gondolok.

2023. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem így konkrétan "rosszul bántam vele", de összevesztünk gimiben és utána többet nem beszéltünk egymással. Ez az összeveszés és utána a csend az én hibám volt inkább, végülis igaz, lehet ezt úgy nevezni, hogy rosszul bántam vele, ezelőtt is néha egy f@sz voltam vele, de idő kellett később számomra, hogy tudjam mennyire problémás és bántó volt a viselkedésem, akkor ezt így nem realizáltam. Már egyetemista vagyok, de máig bánom, a legjobb barátnőm volt. Időnként gondolok arra, hogy azért bocsánatot kérek csakúgy egyszer és ennyi, nem akarok újra barátkozni, rég más az életünk, de hátha benne maradt tüske abból, ahogy viselkedtem vele, csak fel akarom ezt oldani.
2023. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!